Бойовики не дотримались "шкільного" перемир'я - під час нічних обстрілів загинув боєць

Бойовики не дотримались "шкільного" перемир'я - під час нічних обстрілів загинув боєць

Обіцяного припинення вогню сьогодні, 25 серпня, після опівночі не сталося. Терористи почали гатити за дві хвилини після опівночі.

Навпаки - бойовики рясно гатили із важкої зброї по позиціях українських військових. Не минулося без жертв.

Про це із зони АТО на Донбасі передає журналістка Алла Хоцянівська, йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок. 

Попри обіцяне припинення вогню, бойовики почали обстріл із великокаліберних гранатометів через дві хвилини після опівночі. Гатили по позиціях біля Талаківки. Один український військовий загинув.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
23:54 Графік відключення світла в Тернополі та області на 15 січня (оновлено) 22:00 З гумором та креативом: які індивідуальні номерні знаки замовляли у 2025 році 21:00 Мокрий сніг та ожеледиця: прогноз погоди на 15-17 січня 20:07 В енергетиці України запровадять режим надзвичайної ситуації — Зеленський Від читача 16:52 Хто може скористатись компенсаційною програмою з облаштування робочого місця? 20:01 П’ять сіл Підволочиської громади залишилися без автобусів: люди обурені. А що влада? 19:02 Назвалася однокласницею і збирала гроші для «постраждалих» від ракетної атаки: судили жінку 18:45 У багатоповерхівці на Малишка горів підвал play_circle_filled photo_camera 18:30 П'яний 20-річний водій на Торговиці «заробив» чотири адмінпротоколи 18:00 Вихованець лановецького футболу повернувся в Прем’єр-лігу 17:30 Чи відключають від світла і наскільки котельні, лікарні й транспорт у Тернополі 17:00 Уночі з восьми вулиць Тернополя будуть вивозити сніг 16:05 Ікона з мощами святого Володимира Великого перебуватиме в Тернопільсько-Зборівській єпархії УГКЦ 15:30 Прокуратура позивається до міськради на Тернопільщині за 110 га землі водного фонду 15:00 Внесли зміни до бюджету Тернопільської громади на 2026 рік 14:30 Які зміни чекають на старшу школу та сільські заклади — відповідає заступниця Міносвіти в Тернополі 14:01 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 14 січня) 13:25 Рада продовжила воєнний стан і мобілізацію 13:10 У Тернополі встановлять меморіальні таблиці трьом полеглим захисникам України 12:28 Фігурантам справи про підпільне виробництво тютюну на Тернопільщині повідомлено про нові підозри
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up