Кіборга Ярослава Гавянця звільнили з полону!

Кіборга Ярослава Гавянця звільнили з полону!
Кіборга з Тернопільщини 22-річного Ярослава Гавянця звільнили з полону терористів. Це підтверджують у Центрі пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО.

Як там повідомляють, бійця звільнили завдяки зусиллям журналістки Олени Шевчук. Сьогодні, 4 лютого на своїй сторінці у соцмережі Facebook вона розмістила фото Ярослава з підписом: " Мы это сделали! Везем киборга домой!!!!"

Нагадаємо, Ярослав Гавянець потрапив у полон ДНР 21 січня під час оборони Донецького аеропорту. Його батько записав відеозвернення до ватажка ДНР Олександра Захарченка з проханням віддати йому сина. У зворушливій промові чоловік сказав, що пишається своїм сином-кіборгом і заявив, що готовий піти в полон замість нього. Також чоловік зауважив, що звик свої проблеми вирішувати сам, тому зробить все, щоб визволити свого сина. Потім батько вирушив на пошуки бійця. Загалом Ярослав Гавянець провів у полоні майже три тижні. А мобілізували його в АТО одразу після строкової служби в армії. До того хлопець був актором Копичинецькому аматорському театрі.

До слова, у полоні сепаратистів досі залишаються двоє бійців з Тернопільщини. Щодо їх звільнення тривають переговори. Це кіборг Володимир Маюк з села Цебрів Зборівського району, а також 27-річний Федір Ткачук родом з села Крутнів Кременецького району. Він - військовослужбовець 128 гірсько-піхотної бригади. 

 

Коментарі (12)
  • Anonymous
    А чому повбирали коментарi укранцiв, що зараз знаходяться на територiї  iнших країн???? Тому що вони мають iншу думку? Не хочете правди!  i чого не мiтингуєте, вже стiльки людей повбивали???
    Анонім reply Anonymous
    А это знаменитая Европейская свобода слова!!! Класс! Продолжайте в таком духе. Там и сдохнете!!!
  • Anonymous
    А чому повбирали коментарi укранцiв, що зараз знаходяться на територiї  iнших країн???? Тому що вони мають iншу думку? Не хочете правди!  i чого не мiтингуєте, вже стiльки людей повбивали???
  • Анонім
    Тролі пишуть з бункера *) не реагуйте!
  • Малеча
    Я б радила взагалі не звертати уваги на дописувачів з російськими IP. Не можу собі ніяк уявити, як сидить звичайний мешканець РФ і цілеспрямовано читає інтернет видання 20 хвилин Тернополя. Зрозуміло, що проводиться потужна інформаційна війна для дестабілізації ситуації в певних регіонах, зокрема і в Західній Україні. Мене наприклад, регіональні новини в РФ не цікавлять.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Вшанували загиблих медиків: у Тернополі 88 донорів здали кров на потреба ЗСУ 21:00 У Тернополі організували фотосесію для дружин Героїв photo_camera 20:00 Як народжується нова усмішка: репортаж із кабінету ортодонта стоматології Da Vinci (Партнерський проєкт) play_circle_filled photo_camera 19:00 На ремонт лавок на Чорновола можуть витратити майже 200 тисяч гривень Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:00 У Тернопільській «Ниві» — нові гравці: що про них відомо 17:30 34-річний чоловік постраждав під час бійки на заправці у Кременці в ніч на 7 липня 17:00 Авто на фронті – не розкіш: як тернополянин поєднав бізнес, волонтерство і службу на передовій play_circle_filled 16:33 На Тернопільщині 10-річна дівчинка отримала тяжкі травми голови, упавши з електросамоката 16:05 Чи можуть власники затоплених автомобілів під час негоди в Тернополі отримати компенсацію 15:45 Тернопільщині виділили понад 217 мільйонів на харчування школярів 14:47 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 15 липня) 14:29 ЗСУ отримали першу партію жіночих бронежилетів: у чому їх особливості 13:37 Генштаб ЗСУ очолить Ігор Скибюк: що про нього відомо 13:14 У Почаєві вогонь знищив дві господарські будівлі, пошкодив житловий будинок photo_camera 12:20 «КонтраFACTS Media Awards»: стартувала щорічна премія для журналістів із призовим фондом понад 200 000 грн (новини компаній) 12:20 В Україні смертність майже учетверо перевищує народжуваність 11:30 Шестирічний хлопчик потрапив під колеса авто на Східному 11:11 Переходила на «червоне»: на Грушевського авто збило 18-річну дівчину 10:45 Сирський підбив підсумки роботи на посаді Головнокомандувача ЗСУ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up