Команда корвета "Тернопіль" на березі - без грошей, без капітана, без честі і гідності

Команда корвета "Тернопіль" на березі - без грошей, без капітана, без честі і гідності
- Нас дружньо кинули і дали стусана, - розповідає Юра Юр'єв, кок корвета "Тернопіль". - Спочатку українська влада, потім російські бойовики.

За словами кока, сьогоднішня ніч з 20 на 21 березня вся команда корвета "Тернопіль" провела на березі, по знайомим, друзям, родичам. Ніхто не знає, яка їх подальша доля.
Увечері 20 березня, корвет "Тернопіль", як і інші українські кораблі, які були заблоковані в Севастопольській бухті, захопили російські військові.- Зовнішність у військових звичайно була характерна, ну, не зовсім словянська. Зате були класні автомати, як аргумент і ультиматум морякам: "Або ви берете свої особисті речі і гайда на берег, або ми стріляємо" , - розповідає член екіпажу корвету. - Капітан корабля вирішив не ризикувати життям моряків....
Нас називають зрадниками, кажуть мовляв "Росіяни все таки здаются". Ідіть до чорта. За місяць, які хлопці провели на кораблі, сходили з розуму від невідомості, через відсутність будь-яких наказів, в окупації, нам говорили лише "тримайтеся". А сьогодні всі моряки залишилися без копійки грошей. У них зарплата за лютий перерахована на картки "Приватбанку". Його тут вже не існує. Та тут взагалі дивне щось творитися з банківською системою. Одним словом ще вчора ми були моряки, а сьогодні - безпритульні. На корветі зараз тільки капітан, передає так сказати майно новому власнику.
До речі , російські вояки без жартів пропонують нам скинутися на квиток додому. Нормально?

Коментарі (64)
  • Anonymous
    Мирному населению в период информационной войны. Инструкция по эксплуатации. 1. Любая война закончится. 2. В каждом народе есть разные люди, не все участвуют в войне — не стόит оскорблять всех подряд. 3. Политики договорятся, а Ты останешься с тем дерьмом, которым Ты поливаешь “своих идеологических противников”. 4. Во время войны врут все. Не распространяй информацию анонимную и ту, в истинности которой не уверен на 101% [или не можешь проверить]. Если так хочешь что-то написать, пиши только о том, что Ты видишь сам. Это честно. Остальное — участие во вранье. 5. Хочешь высказать свое отношение к политике — выскажи, при этом не обязательно кого-то оскорблять. 6. Не нравится мнение другого человека, и уж очень рвёшься высказаться — выскажись об этом мнении, а не об этом человеке, ведь чаще всего вы с ним лично не знакомы. 7. Знай, что ненавидеть незнакомых тебе людей — это заболевание. 8. Взаимоотношения между людьми весьма сложные даже на уровне семьи или трудового коллектива. Между государствами всё ещё сложнее. Всё просто и понятно только дуракам. Не торопись делать выводы — не будь дураком. 9. Оставайся всегда Человеком и помни пункт 1.
  • Anonymous
    Мирному населению в период информационной войны. Инструкция по эксплуатации. 1. Любая война закончится. 2. В каждом народе есть разные люди, не все участвуют в войне — не стόит оскорблять всех подряд. 3. Политики договорятся, а Ты останешься с тем дерьмом, которым Ты поливаешь “своих идеологических противников”. 4. Во время войны врут все. Не распространяй информацию анонимную и ту, в истинности которой не уверен на 101% [или не можешь проверить]. Если так хочешь что-то написать, пиши только о том, что Ты видишь сам. Это честно. Остальное — участие во вранье. 5. Хочешь высказать свое отношение к политике — выскажи, при этом не обязательно кого-то оскорблять. 6. Не нравится мнение другого человека, и уж очень рвёшься высказаться — выскажись об этом мнении, а не об этом человеке, ведь чаще всего вы с ним лично не знакомы. 7. Знай, что ненавидеть незнакомых тебе людей — это заболевание. 8. Взаимоотношения между людьми весьма сложные даже на уровне семьи или трудового коллектива. Между государствами всё ещё сложнее. Всё просто и понятно только дуракам. Не торопись делать выводы — не будь дураком. 9. Оставайся всегда Человеком и помни пункт 1.
  • Anonymous
    Треба вже зараз організовувати підпілля. Друзі, влада безхребетна!!! Кожен боїться узяти на себе відповідальність! І ніхто нам не допоможе, окрім нас самих!
  • Anonymous
    так так поки наша влада в роздумах РФ потихеньку наступає
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:52 На Циганці рятують людину: що відомо (оновлюється) play_circle_filled 15:15 Звільнений з полону військовий з Тернополя отримає 50 тисяч гривень 14:40 У Бережанській громаді зупинили автопоїзд із деревиною з підробленими документами 14:21 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 24 червня) Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 14:10 В аваріях на Тернопільщині травмувалися троє людей 13:45 Нову підозру отримав вже колишній головний архітектор Тернополя (оновлене) 13:20 39 полеглих захисників з Тернопільщини стали почесними громадянами області посмертно 12:50 ТОП-7 питань про шкільну реформу: екстернат, 12 років навчання і чи всіх візьмуть до обраних ліцеїв 12:45 Хотів купити талони на пальне, але втратив гроші: мешканець Тернопільщини став жертвою шахраїв 12:11 У Тернополі чоловік попросив телефон «подзвонити» й утік із ним 11:31 Петро Васько — новий депутат Тернопільської обласної ради 10:55 Десятьох учасників наркобізнесу викрили на Тернопільщині. Що відомо? 10:38 87 гривень за куб води і стоків — затвердили новий тариф у Тернополі 10:35 На дамбі Тернопільського ставу зріжуть вісім каштанів. Чому? 10:10 На Тернопільщині вже задекларували 365 одиниць зброї. Як її узаконити? 09:22 На Злуки через пожежу евакуювали 20 людей: у квартирі, яка горіла, була 10-річна дитина play_circle_filled 09:00 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Олександр Попілевич, Сергій Табаркевич та Леонід Павлюк 08:00 Івана Купала чи Івана Хрестителя? Яке свято відзначають 24 червня та що заборонено робити у цей день 22:00 Шкільні обіди для усіх учнів будуть безоплатними з 1 вересня: скільки коштів виділили
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up