Котельні, які мали запустити 21 серпня, не працюватимуть

Із 21 серпня 2017 року у будинки, які під’єднані до котелень за наступними адресами: Курбаса, 3а, бульвар Д. Галицького, 4а, провулок Цегельний, 1а, вулиці Чернівецька, 25а, Бригадна, 46б, Живова,12, Новий Світ, 36а, проспект С. Бандери, 47в. буде тимчасово припинено надання послуги з гарячого водопостачання 

Котельні, які мали запустити 21 серпня, не працюватимуть

В КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” повідомляють, що гарячу воду не подаватимуть у зв’язку із заборгованістю  населення за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання в сумі 37 млн. 500 тис. грн.. Тому підприємство позбавлене економічних можливостей проводити поточні розрахунки за використані паливно-енергетичні ресурси (природний газ, електроенергія, тощо), повідомляє сайт управління ЖКГ міської ради. 

Тернополяни обурюються графіком ремонту котелень і пишуть звернення на сайті міської ради, проте реакції не їхні запитання наразі немає.

"Чому графік і призупинення постачання гарячої води настільки різний, чому одні котельні вимикають на 20 днів, інші на 40-50 днів? Скільки можна вимикати і ремонтувати", - пише тернополянка Аліна.

"Шановний пане мер. Велике прохання задуматися, все-таки, про звичайних мешканців, очолюваного Вами міста. Я проживаю на Східному масиві, і у нас із 12 червня відсутня гаряча вода. Ви уявляєте, як це весело нагріти воду на цілу сім`ю? І це при теперішніх погодніх умовах? Надіюся, що Ви відреагуєте на дану ситуацію" - пише тернополянка Зоряна.

Крім того, люди обурені, чому гарячої води не мають і ті, хто вчасно сплачує за комунальні послуги.

"В мене запитання до нашого мера!!! На якій підставі ви відключили все місто від гарячої води? Я оплачують комунальні послуги вчасно і хочу щоб ви також виконували свою роботу, і надавали мені ці послуги. Перегляньте будь-ласка своє рішення" - пише тернополянка Галина

Тернополяни важають,  що з боржниками треба боротися іншими методами і через них не повинні страждати інші мешканці міста.

"Мене цікавить питання,чому знову немає гарячої води??? Якщо в людей є заборгованості,то вивішуйте списки боржників на під'їздах ,або ставте індивідуально пломби в квартирах-боржниках.Я вважаю, якщо я оплачую всі комунальні послуги ВЧАСНО,то маю повне право ними користуватися. Ви і так цього року виключали гарячу воду не на один місяць ,а на півтора!!!!?????, - пише тернополянка Ольга

 

 

Коментарі (7)

Ви не авторизовані

 • Viktor

  ставим бойлер )))

  Анонім reply Viktor

  Бойлери це звичайно добре тільки ось не у всіх будинках проводка витримає особливо старої забудови .
 • Vasil Grubinko

  Повне свавілля.
  Типове порушення прав людини. Треба звертатися у Європейський суд.
 • Пустило

  курвамать
 • Хрущ Василина

  Я скажу так,чого я людина,яка постійно платить своєчасно гроші за послуги,маю страдати.Хай йдуть обріжуть і опломбують тим,хто не платить,плюс кожне підключення штраф 2000.Бігом будуть оплачувати.Вміли користуватися,хай вміють оплачувати.
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up