Перекрили дорогу біля Збаразького кільця: тернополянам ввірвався терпець через забудову (ОНОВЛЕНО)

Перекрили дорогу біля Збаразького кільця: тернополянам ввірвався терпець через забудову (ОНОВЛЕНО)

Тернополяни перекрили дорогу біля Збаразького кільця через забудову на бульварі Петлюри 13 червня близько 20:15. До них приєднались мешканці, які виступають проти забудов біля "Березолю" та на вул. Симоненка.

Кілька десятків тернополян ходили з плакатами по пішохідному переході. І хоча в цей час доби рух транспорту був незначний, все ж утворилися чималі затори. В багатьох водіїв здавали нерви, тому ледь не збивали людей.

Мешканці обурені, що забудову на Петлюри розпочали без їхньої згоди. В міській раді їм відповіли, що все законно, а як щось не подобається нехай подають до суду.

- Ми зібрали 350 підписів проти забудови, проте будівельні роботи ніхто не планує зупиняти, - каже мешканка Петлюри Галина Пастушенчин. - На жаль, багато людей обурюватись вміють тільки на словах, тому на акцію прийшло так мало людей. На бульварі продана ділянка без громадських обговорень. Забрали зелену та пішохідну зону, мав бути фонтан, хотіли встановити пам’ятник Петлюрі. Сергій Надал дав відповідь, що все законно. На суди ми не покладаємо надій, бо вони затягнуться, а будівництво йде. Та й щось ми сумніваємося в справедливому рішенні.

Розрулювати ситуацію приїхали патрульні, щоправда пікетувальники нарікають, що копи приїхали аж через півгодини, хоча активісти й викликали 102.

Це вже друге перекриття дороги через забудову, тому пікетувальники не сподіваються, що влада їх почує. Чи перекриватимуть ще дороги наразі не знають, проте акції протесту продовжуватимуть і надалі.

Нагадаємо, 9 червня мешканці будинків з бульвару С. Петлюри, вул. Симоненка,1 та мікрорайону “Дружба”, що біля “Березолю” пікетували під стінами міськради проти незаконних забудов. 

Ці ж активісти влаштували пікет перед концертом "Дзідзя" під "Березолем".

 

 

Коментарі (7)
  • Искра
    Вспоминайте слова, которых власть боится сильнее огня: СССР; Зарплата по труду; Ленин; Равенство; Справедливость; Дружба Народов; Мир во всём Мире; Большевики; Коммунисты; Уверенность в завтрашнем дне; Человек человеку друг, товарищ и брат.
    Составьте из них правильные предложения!
  • Кактус
    інколи поражаєшся скільки жадібності влазить в чиновників
  • Кактус
    та задовбали вже з тими забудовами
  • Olena Hluva
    В міській раді, безпосередньо Надал всім говрить що все законно , йдіть в суд. не тільки по цій вулиці. Коли люди з Слівенської приййшли їм те саме сказали
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Сплави Дністром і терапія природою: на Тернопільщині запускають ретрит для молоді photo_camera 20:25 143 об'єкти нерухомості брата директора ДБР: медіа оприлюднили розслідування, яке суд заборонив 20:00 Відпустка на велосипеді заради України: норвезький депутат завітав до Тернополя 19:10 У Тернополі продовжують пікетувати на підтримку Михайла Федорова photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:05 Біля Свято-Троїцького духовного центру ремонтують тротуар 17:20 У застосунку «Армія+» з'явився офіційний військово-обліковий документ 16:45 Рідні загиблих військових отримали відзнаки «Почесний громадянин міста Тернополя» 16:07 «Це і є демократія»: британські волонтери підтримали учасників мітингу в Тернополі play_circle_filled 15:37 Рятувальники винесли жінку з палаючої квартири в Збаражі 15:08 Поліція розшукує жінку з Тернопільщини, яку підозрюють у криміналі 14:35 Ігор Клименко стане новим Секретарем РНБО 14:25 Veselovska Dental Clinic — сучасна сімейна стоматологія в Тернополі (новини компаній) 14:05 Конкурс на посаду директора філармонії: до участі допустили єдиного кандидата 13:20 FPV-симулятор, зброя і вступ до «Альфи»: у центрі Тернополя працює рекрутинговий центр СБУ 12:45 Ревнощі і побиття у Тернополі: 17-річний тернополянин отримав важкі травми, його суперник — підозру 12:20 Змія заповзла під капот автомобіля в Тернополі. Діставали рятувальники play_circle_filled photo_camera 11:50 Ініціатива 143: вісім медіа оприлюднили розслідування про брата директора ДБР, публікацію якого заборонив Печерський суд 11:16 Директора психоневрологічного інтернату підозрюють в торгівлі людьми play_circle_filled 10:56 Акція за Федорова. День другий: у Тернополі люди знову вийшли на протест під будівлею ОВА play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up