"Пташиний" ринок на "БАМі" закрили під забудову

"Пташиний" ринок на "БАМі" закрили під забудову
  • Ринок на вул. Лепкого, який в народі іменують “Собачим” чи “Пташиним”, закрили.
  • Мешканці обурюються, що прикриваючись реконструкцією тут зведуть чергову багатоповерхівку.
  • Керівництво ринку підготовує територію - валять старі будівлі, зрубують дерева, але що будуватимуть там поки не знають. Будівництво є, а документів нема.

Підприємці вранці 23 січня не змогли потрапити на ринок на вулиці Лепкого, оскільки керівництво ринку без попередження закрило вхід. Документів на забудову людям не показали. Людей впустили тільки після приїзду поліції.

- З початку січня нам відключили світло, воду, закрили туалет і сказали, що готують цю землю до продажу, - каже підприємець Ігор Сусла. - Документів нам так і не надали, все на словах. Нам не згодні віддати під ринок навіть частину тої землі. Сьогодні взагалі закрили ворота. Торгую тут більше 20 років, сплачую податки. Керівництво ринку примусово перестало брати в нас орендну плату ще минулого року - ми ж хочемо платити і торгувати далі, але нам не дають. Цей ринок тут ще з часів заснування міркорайону. Нам нема куди піти - хіба ставати при дорозі і робити черговий стихійний ринок.

Мешканці сусідніх будинків  зібрали понад 300 підписів, щоб залишити ринок. Нагадаємо, "20 хвилин" запитали тернополян чи потрібен ринок на вулиці Лепкого.

- Тут буде  проведена забудова, імовірно будівництво багатоквартирного будинку, - каже Сергій Лупак. - Я ще літом звертався в міську раду чи були видані документи на зміну цільового призначення, бо тут не можна нічого робити, поки не будуть зняті містобудівні обмеження. Земля видана ринку для обслуговування ринкової інфраструктури. Потроху людей звідси почали "виживати". Мікрорайон залишився без ринку - хто буде їхати з "БАМу" в Центр, щоб купити кілограм помідорів? Почали збирати підписи за збереження ринку, але чи людей почують?

Previous Next

Колишній завідувач колишнього філіалу ринку Роман Скобов’як на запитання, що буде на місці ринку після реконструкції, однозначно відповісти не зміг. Тим не менше, ділянку активно готують до будівництва - ріжуть дерева, демонтують павільйони.

- Технічна документація лише на стадії розробки, тому точно сказати, що тут буде я не можу, - зазначає Роман Скобов’як. - Ринку як такого, наскільки я володію інформацією, не буде. Але торгові точки на першому поверсі мають бути. Буде щось сучасне, красиве - того "шанхаю" в місті вже не буде. Ці павільйони ще з 80-х років, вони відслужили свій термін експлуатації. Ще з вересня підприємців попередили, що буде реконструкція. Які документи їм показувати, якщо все тільки на стадії розробки? Обіцянки давати? Їм дали доторгувати, розпродати товар. А вони позакуповували товар перед святами і обурюються. Вони навіть оренди не платять. 

Коментарі (11)
  • Іра
    шо тут думати!?- Креатор там будувати буде і до ворожки не ходи) живу не далеко,але НІКОЛИ не йшла на той ринок,це навіть ринком назвати важко-там якийсь бомжатнік, там все дорожче ніж в магазинах і дорожче ніж на центральному ринку. Це не ринок-це якась розруха! Одним словом я не проти що його знесли!
  • Олена Ковальчук
    А людям  куда кіоски переносити і куда їм діватися посеред зими?Документів на забудову  так ніхто  і не показав!То може влада землю надасть чи тільки все для своїх особо прибліжонних?Директор не хотів спілкуватися з людьми і журналістами з газети!
  • Олена Ковальчук
    Та банда з міськради все не наїсться ще і до них черга дойде!
  • Anonymous
    песика дійсно шкода ... може би забрав хтось
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Ці ознаки можуть свідчити про проблеми щитоподібної залози: на що звернути увагу 21:11 Перелом ребер: службовця ТЦК підозрюють у побитті чоловіка під час оповіщення у Тернополі 21:00 «Фест молоко 2026»: на гостей чекає музика, ярмарок, дегустації та підтримка війська (програма) play_circle_filled 20:00 Ми не маємо права втратити цей шанс: історія близнюків Петрика і Павлика, які дуже хочуть ходити Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 19:31 Поліція розшукує тернополянку, яку підозрюють у грабежі під час воєнного стану 19:06 Напали на ветерана на його ж подвір’ї: засуджені оскаржують вирок 18:05 Долар побив черговий рекорд: курс валют на 27 травня 17:25 Грози, град та сильні вітри сунуть на Тернопільщину: прогноз погоди 16:55 Чи планують у Тернополі робити ходу випускників 2026 16:15 У полі біля Тернополя кінологи виявили поранену дику косулю: рятували поліцейські та волонтери 15:45 На Тернопільщині викрили «схему» переправки через кордон: затримали двох ймовірних організаторів 15:25 У Тернополі відбудеться чин прощання з сімома невпізнаними Героями 14:45 «Червона рута» лунає — опір триває: у Тернополі проведуть обласний відбір легендарного конкурсу play_circle_filled 14:20 У Тернопіль приїде Митрополит Епіфаній з нагоди свята чудотворної ікони Божої Матері 13:48 Аварія із потерпілими на Бродівській 13:15 Коли пролунає останній дзвоник у тернопільських школах та чи буде практика 12:36 Вбивство у Почаївській громаді: сусідське застілля закінчилось смертельними ножовими пораненнями 12:10 У Тернополі жінка травмувала ногу в міській маршрутці 11:34 «Усміхнений, позитивний, завжди в колі друзів». Прощаються з п’ятикласником, який загинув у аварії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up