Рада безпеки ООН сьогодні обговорить ситуацію в Україні

Рада безпеки ООН сьогодні обговорить ситуацію в Україні
Рада безпеки ООН збирається сьогодні, 6 березня на засідання для обговорення ситуації в Україні.

Під час відкритої зустрічі, запланованої на 10-у ранку за нью-йоркським часом (17:00 за Києвом), йтиметься про політичне врегулювання конфлікту на Донбасі.

Очікується доповідь помічника генсекретаря ООН з прав людини Івана Шимоновича, а також заступника генсекретаря ООН з політичних питань Джеффрі Фелтмана.

Востаннє Рада безпеки ООН збиралася щодо України 27 лютого на вимогу Франції і Німеччини. Тоді йшлося про дотримання підписантами Мінських угод 12 лютого, які передбачають припинення вогню, відведення важкої техніки та обмін полоненими.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Від сніговиків до героїв мультфільмів: Марія Дичковська в’яже іграшки, щоб підтримати сина у боротьбі з хворобою 21:01 Стіни зафарбували, але написи та малюнки повертаються: історія дворика у центрі Тернополя play_circle_filled 20:03 Був скверик та пішохідна алея: як змінилась вулиця Руська photo_camera 19:01 Від вимагання грошей до відмови в лікуванні: на які медзаклади Тернопільщини скаржилися пацієнти Від читача 15:24 35 років Державній службі зайнятості. Живи та працюй в Україні 18:00 Мокрий сніг, ожеледиця та хуртовина: яку погоду прогнозують на Тернопільщині у найближчі дні 17:00 12-поверхівка виросте біля Ставу. Хто будуватиме? 16:00 На столі кладуть шеврон і вірять, що Вифлеємська зоря тепер горить з особливою теплотою з неба 15:02 Понад 13 мільйонів гривень сплатили порушники правил паркування у Тернополі за 10 місяців 14:05 Дні жалоби оголосили в Іване-Пустенській громаді через загибель Героя Василя Чубея 13:02 До тюрми відправили мешканця Тернопільщини, який покалічив власну тітку 12:55 Графік відключення світла в Тернополі та області на 28 грудня 12:02 Київ та область зазнали масованого удару ворога: є загиблий та поранені 11:04 «Очі, які говорять більше, ніж слова»: відзначили переможців конкурсу протидії насильству 10:00 Чому суд наклав арешт на автостоянку на території педуніверситету 09:00 Тернопільські «Дударики» здобули три перемоги на конкурсі «Різдвяне диво»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up