Віктора Овчарука затримали п’яним за кермом

Віктора Овчарука затримали п’яним за кермом

Про те, що у ніч на 30 грудня патрульні затримали голову обласної ради  Віктора Овчарука, який керував автомобілем в стані сильного алкогольного сп'яніння, повідомили читачі "20 хвилин".

З власних джерел, наближених до правоохоронних органів, "20 хвилин"  стало відомо, що 29 грудня на вулиці Франка, 21 зупинили авто Skoda Octavia,  за кермом якого був Віктор Овчарук 1974 року народження. У водія були помітні ознаки алкогольного сп`яніння, але від медосвідчення він відмовився. На водія склали постанову за частиною першою статті 130 КУпАП (керування у стані сп'яніння).

Ми звернулися за коментарем безпосередньо до голови обласної ради Віктора Овчарука, чи справді він сів за кермо нетверезим, але чіткої відповіді так і не почули.

- Ні, то, може, моя машина була, - каже голова обласної ради. - Не знаю, може, це мого водія спинили. Я ще не знаю? що там, повідомлю пізніше.

"20 хвилин" очікує коментар від патрульної поліції Тернополя.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (9)
  • Tanya Tan
    Це напевно неправда, а патрульним усе просто приснилося :) Перевірка нагрудних реєстраторів патрульних підтвердила, що даний факт це галюцинація, викликана передноворічним настроєм. Обох патрульних відправили у відпустку, щоб вивчили номери машин які можна зупиняти
  • Степан
    Менше читайте жовту пресу.З достовірних джерел відомо що це не правда.Але хтось дуже розкручує цю тему. Можливо Овчарук перекрив якесь в бюджеті корупційне фінансування.
    Игорь Пастух reply Степан
    Де ви працюєте і в яких відносинах з Овчаруком -ми не знаємо. Але якщо поліція має факти, то вона повинна дати офіційну відповідь. Журналісти теж розуміють, що вони понесуть покарання за недостовірну інформацію на посадову особу.
  • Good Robin
    Я так зрозумів зливають Овчарука?!
  • Ася
    Кажуть там ще в багажнику два трупи було, ти сумка з наркотою. А в салоні сиділи дві неповнолітні шльондри.
    Кудинеплюнь Усюди Зрада reply Ася
    Одна з них вже відписалась) За свідка підеш
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Від 25 000 і більше на місяць: скільки тернополянам потрібно для комфортного життя (ОПИТУВАННЯ) play_circle_filled 21:00 У Тернополі відкрили виставку до 212-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка photo_camera 20:03 «98-річна бабуся замерзала три дні у квартирі, бо внука мобілізували». Куди дивилися соцслужби та поліція? 19:00 У Тернополі відкрили меморіальні дошки двом загиблим захисникам Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 18:30 У Тернополі змінили режим подачі теплоносія до житлових будинків 18:00 Понад мільйон гривень видурив шахрай у сестри зниклого безвісти військового: обвинувачують жителя Чортківщини 17:10 Ціни «скачуть». Яка вартість пального на різних АЗС у Тернополі? 16:45 Українцям рекомендують утриматися від поїздок до Угорщини: заява МЗС 16:15 Зеленський підписав закон про хвилину мовчання 15:35 944 дні полону: з неволі повернувся Володимир Теренда зі Скалатської громади 15:02 «Слава Богу, він вийшов з того пекла». З ворожого полону повернувся Микола Кошеля 14:20 У Тернополі юнак потайки оформив кредити на дівчину та здав у ломбард її телефон 13:40 У Тернопільській громаді діє заборона на торгівлю первоцвітами 13:01 Ще 300 Оборонців визволили з російської неволі. Серед них — п'ятеро жителів Тернопільщини (оновлене) play_circle_filled photo_camera 12:20 В аварії у Тернополі постраждали водій та пасажирка 12:00 Через аварію без води — шість вулиць на Східному 11:30 У передмісті Тернополя під час руху загорівся тепловоз (оновлене) 11:00 6 березня у Тернополі ліквідовуватимуть глибокі вибоїни на семи вулицях 10:30 165 тисяч гривень виманив «інвестор» в жительки Тернопільського району
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up