Втрати Тернопільщини в АТО. Пом'яніть Героїв

Трагічні звістки про загиблих на Сході України бійців усе частіше отримують жителі Тернопільщини. У цій війні наша область втратила вже понад 60 воїнів – молодих хлопців і чоловіків. Вічная пам'ять Героям!
Втрати Тернопільщини в АТО. Пом'яніть Героїв

Дані про загиблих - на 24 серпня 2015.
Дай Бог, щоби ці втрати на нашій Батьківщині були останніми…(Графіка - інтерактивна. Щоб почитати наступний слайд, треба клацнути на стрілку праворуч) 

Також троє мобілізованих чоловіків із Тернопільщини загинули, ще навіть не потрапивши в АТО. Так, 20 жовтня під час військової підготовки на Львівщині загинув боєць з Заліщицького району Станіслав Лаврик.

Загинув на Львівщині за загадкових обставин і боєць Богдан Стукало.

А в лютому 2015-го через фізичне перевантаження на Рівненщині помер боєць з Теребовлянщини Роман Гогусь 

Також 1 лютого трагедія трапилася з нашими воїнами а Херсонщині: під час пожежі військового намету загинули 6 бійців батальйону "Збруч" - Павло Римар, Назар Кулинець, Назарій Сикліцький, Вадим Вернигора, Руслан Чухась та Юрій Наливайчук.

А 7 березня 2015 р. помер 52-річний доброволець АТО Володимир Крук. Він — родом із села Пальчинці, що в Підволочиському районі. Чоловік повертався з дому на місце служби, коли його схопило серце. Поховали Володимира з почестями 12 березня 2015 р. у Волочиську.

Редакції газети «RIA плюс» та сайту 20minut.ua щиро співчувають рідним і близьким загиблих земляків.

0
0
0
0
Новини за темою
Коментарі (2)
  • Mykhailo Galynskyi

    Співчуваю близьким та рідним.

    Герої - не вмирають!
  • Соля

    R.I.P.
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up