У Тернополі почався конкурс гуморесок та шаржів

У Тернополі почався конкурс гуморесок та шаржів
Кожен бажаючий віком від 14 років може прийняти участь у конкурсі гуморесок, сатири, шаржів та карикатур. Триватиме конкурс до 5 грудня цього року. Переможці отримають дипломи, а також цінні призи.

Організовує його культурно-просвітницький центр «Поступ Просвіти».
- На конкурс приймаємо усмішки, гуморески, дружні шаржі та карикатури, – розповідає співорганізатор конкурсу, письменниця та громадський діяч Ірина Мацко. – Бажано, щоб тематика робіт була політичною, або націоналістичною.

Конкурсанти змагатимуться у двох вікових групах. Молодша – учасники віком від 14 років до 18, а старша – від 18 років, продовжує співрозмовниця.
Також пані Мацко повідомляє, що друковані твори мають бути обсягом до 2 сторінок, шаржі та карикатури – у довільній техніці на форматі А4. Роботи варто підписати: прізвище, ім’я, по-батькові автора; вік; місце навчання чи праці.

Члени журі визначать переможців вже 7 грудня, а нагородять – 14 грудня о 16 годині.

Павло ЛОТОЦЬКИЙ 093-252-88-83

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 Свідки не з’явились: нове у справі про смерть однорічного Єремія в лікарні 18:05 До 13 років позбавлення волі засуджено жителя Тернопільщини за зґвалтування, розбій та крадіжки 17:30 Тернопільські флорболісти виграли «золото» на турнірі Ukraine Open 17:00 На Веселій завершили ремонт дорожнього покриття Від читача 17:02 Загрози та відповідальність за незаконне розповсюдження зброї через Інтернет 16:34 У заповіднику «Медобори» цвіте «неопалима купина» 15:35 У Теребовлянській громаді відкрили поліцейську станцію 14:50 Стартував прийом заявок на конкурс малих грантів-2026 для реалізації локальних проєктів у форматі корпоративного волонтерства від «Контінентал» (новини компаній) 14:30 Помер багаторічний керівник науково-дослідної частини ЗУНУ Валерій Письменний 14:00 В «е-Тернопіль» і на Порталі мешканця запрацювали електронні петиції 13:15 Театр мод Галицького коледжу здобув гран-прі Національного фестивалю моди і таланту photo_camera 12:53 У Тернополі раніше судимого чоловіка підозрюють у домашньому насильстві та незаконному поводженні зі зброєю 12:18 «Такого немає ніде у світі»: качаною кашею пригощав Клопотенко відвідувачів Фестивалю молока play_circle_filled 11:45 «На щиті» повертається додому Герой Андрій Ширяєв — у громаді біля Тернополя оголосили День жалоби 11:15 Рятувальники загасили пожежі у двох районах Тернопільщини 10:43 У Нагірянці п'яний водій в'їхав у будівлю 10:10 «Захист банківського рахунку» обійшовся жительці Тернопільщини в 46 тисяч гривень 09:30 Зміни з 1 червня: нові правила бронювання, реформи в армії та дедлайн оцифрування трудових книжок 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Ігоря Стельмащука та Романа Базюка 08:00 Літо на Тернопільщині розпочинається з невеликих дощів та тепла: прогноз погоди
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up