Біатлоністка Олена Підгрушна підтвердила розлучення з політиком Олексієм Кайдою

Біатлоністка Олена Підгрушна підтвердила розлучення з політиком Олексієм Кайдою

Олімпійська чемпіонка з Тернополя Олена Підгрушна офіційно розлучилася з екс-чоловіком – депутатом від ВО "Свобода" Олексієм Кайдою.

Про це біатлоністка заявила під час нещодавньої веб-конференції на одному із українських сайтів.

- Це правда. З Олексієм Кайдою ми офіційно розлучені. – заявила Олена Підгрушна.

Про причини розлучення пари біатлоністка не повідомила. Нагадаємо, що Підгрушна та Кайда побрались у 2013-му році. Познайомилась колишня пара у 2011 році під час нагородження біатлоністки за здобуту срібну нагороду на чемпіонаті Світу.

Олімпійська чемпіонка минулого року повернулася у спорт після річної перерви. За рік відсутності вона встигла попрацювати заступником міністра молоді та спорту України, а також безуспішно намагалась завагітніти. Зараз тернополянка активно готується до нового сезону, який стартує за місяць.

- Я з нетерпінням чекаю початку нового сезону, - каже Олена Підгрушна. – Мені цікаво працювати з тренером збірної Урошем Велепцем. Хочеться якнайшвидше побачити, які результати мені вдасться показати на трасі проти своїх суперників.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • David Starr
    Розлучились - то й розлучились, нам яке діло?
  • Анонім
    Я одразу був проти її шлюбу з цим політиком. Нічого страшного, вперед до нових перемог в спорті, а особисте життя ще налагодиться.
  • Віктор
    Надоїло, видно, Підгрушній утримувати того дармоїда.

    Заступник міського голови Івано-Франківська з питань діяльності виконавчих органів Олексій Кайда у минулому році заробив лише 43 тисячі 639 гривень.

    Такі дані Олексій Кайда вказав у декларації про майно та доходи за 2015 рік.

    Зазначається, що дружина посадовця Олена  Підгрушна заробила в минулому році 365 тисяч 242 гривні.

    Також, згідно декларації, Олексій Кайда  володіє земельною ділянкою у 0,1 га землі та квартирою на 24,0 м. кв..

    Натомість на дружину Кайди зареєстровано земельну ділянку площею 0,16 га, житловий будинок площею 216,8 м. кв., дві квартири площею 88,60 та 70,0 м. кв. відповідно та два автомобілі Volkswagen Golf 2012 року і Mitsubishi Pajero 2010 року.
    Місько Кузик reply Віктор
    клас,люди вам вдячні за інформацію)))
  • Діонісій
    а як все добре починалось ! :)
    Anonymous reply Діонісій
    як у всіх
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:00 У Бережанах зібралися пластуни з усієї області, щоб відзначити день першої присяги photo_camera 13:00 Павло Вишебаба одружився: після весілля завітав до книгарні в Тернополі photo_camera 12:00 Волонтери у Тернополі збирають речі для поранених військових: що потрібно і куди приносити 11:00 Кабмін вніс зміни до правил мобілізації: що змінилось для тих, хто має відстрочку Від читача 10:08 ПрАТ "Тернопільський кар'єр" шукає працівників 10:00 Теракт у Києві: поліцейських звинувачують у залишенні людей без допомоги. Розпочнуть розслідування 09:00 Війна забрала життя Героїв Василя Солоненка та Михайла Грабовського 21:00 Всесвітньо відома дорога паломників: Шлях Святого Якова можуть прокласти містами Тернопільщини 20:00 «Бабцю, напечіть домашніх пляцків — скоро буду вдома»: Петро Базар повернувся з полону play_circle_filled 19:00 У Теребовлі відновлюють нічну екскурсію Замковою горою з «Князем Васильком» play_circle_filled 18:04 У Києві чоловік відкрив стрілянину та захопив супермаркет: є загиблі та поранені 18:00 Сезонна алергія: календар цвітіння рослин, які можуть стати збедниками 17:00 Від бойового медика до фермера: ветеран Віктор Штурма розвиває ягідний бізнес на Кременеччині 16:00 Війна забрала життя Героїв Володимира Брощака та Володимира Ягнича 15:00 У бісеринках — цілий світ: як тернополянка Діана Шрамов’ят відроджує традиційні прикраси
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up