"Бос району": тернополянин зняв кліп на власну пісню у Дубаї (відео)

"Бос району": тернополянин зняв кліп на власну пісню у Дубаї (відео)
  • Андрій Бурмас родом з Тернополя вже понад шість років живе у найбільшому місті Об'єднаних Арабських Еміратів. 
  • Спочатку він захоплювався танцями, потім працював діджеєм у "Буковелі", а зараз почав свою музичну кар'єру. Перший кліп під назвою "Бос району" Андрій випустив 27 лютого. 

Про зйомки кліпу Андрій Бурмас розповів журналістці "20 хвилин". 

- Насправді я давно захоплююсь музикою, - каже Андрій. - Вже в Дубаї в мене виникла ідея не зупинятись на тому, що є, а йти до вершин. Бо коли довго однією справою займаєшся - це надто скучно.

Понад 10 років Андрій Бурмас професійно займався танцями у школах танцю із брейк-дансу. Далі працював діджеєм. Був офіційним діджеєм Буковелю, далі переїхав у Дубай. 

Одразу після переїзду Андрій почав знімати власний влог про життя в ОАЕ. Він каже, що хотів допомогти молоді знайти себе та дати поштовх для того, щоб почати щось робити. 

Спочатку тілька треків Андрій записав у Київській студії. Після того, як зрозумів, що у нього все виходить - вирішив зняти кліп в ОАЕ.

Кліп під назвою "Бос району" побачив світ 27 лютого. Андрій розповідає, що хоча зйомки відбулись найпізніше з усіх його робіт, кліп побачив світ першим у його творчості. 

Опитування

Чи подобається вам такий стиль музики?

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (125)
  • Antio Corupti
    дякую за новину, зайшов поставив дізу в ютубі тому поцу.
  • Роман
    шо це БУЛО ...............
  • Юрій Ляхович
    .... Не хочу знати що воно з Тернополя!
    РагульТернопільський=) reply Юрій Ляхович
    Згідний з вами не схожий на рагулів з тернополя.
  • Світлана Ізініцька
    Фу,російською мовою!💩
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:00 У філармонії завершується сезон і контракт директора photo_camera 13:30 Скільки платитимуть батьки за освіту дітей в мистецьких школах Тернополя та хто матиме пільги 13:00 19 тисяч доларів вкрали з квартири тернополянки, поки вона була на роботі 12:30 «Вона була єдиною дитиною у матері. Це такий біль…» У Тернопільському ставі потонула 15-річна дівчина Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 12:00 На Тернопільщині чоловік отримав вогнепальне поранення стопи 11:30 Параатлет із Тернополя встановив рекорд світу на змаганнях у Тунісі 11:00 На Херсонщині загинув патрульний із Тернополя 35-річний Ігор Кульбаба 10:48 Трьох дітей та чоловіка розшукують на Дністрі: усі зникли під час відпочинку на воді 10:10 У лікарнях Тернопільщини з'являться наглядові ради 09:38 Освітянам обіцяють підвищення зарплат з початком нового навчального року 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Юрія Пристайка та Ігоря Пастрана 08:00 Освіжаючі парасольки запрацювали у Тернополі: адреси 22:00 Спека до +35 та без дощів: прогноз погоди на Тернопільщині на найближчі дні 21:00 За два місяці поліція виявила десятки порушень серед водіїв електросамокатів 20:00 «Молодь має жити, а ми повоюємо»: історія мінометника Сергія Лесика, який повернувся «На щиті» photo_camera 19:00 Прокуратура через суд вимагає стягнути із забудовника у Петрикові понад 3,6 мільйона 18:00 Домашні смаколики та авторські прикраси: у Збаражі збирають кошти на старлінки і генератори для військових photo_camera 17:30 Встановлять меморіальну таблицю полеглому захиснику Роману Чудику 16:45 У парку «Здоров’я» облаштовують основу під покриття на новому інклюзивному майданчику photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up