Вже 27 років поспіль дев’ятого вересня в Україні відзначають Міжнародний день краси. І хоча кожна людина гарна по-своєму, виглядати доглянуто та неперевершено допомагають б’юті-процедури.
Механічний пілінг, манікюр, лазерна епіляція та навіть ботокс – салони краси пропонують чималий перелік послуг по догляду за собою. Та чи користуються цими послугами тернополяни?
Ми поцікавилися у пересічних тернополян, що за б’юті-процедури вони роблять і як часто. Відповіді нас здивували, адже до опитування долучалися не лише жінки, а й чоловіки.
Євгенія, пенсіонерка:
– Всі процедури я роблю сама: купую різні креми, маски і приділяю час. Називаю це дешево і сердито, але креми мають бути якісними, дороговартісними. Звичайно я ходила на чистку обличчя в салони, але не скажу, що відвідую їх систематично. Щоб зробити маску у нормального спеціаліста, треба витратити 50 євро. Так за ці кошти я можу купити крем і користуватися ним протягом одного-двох місяців. Але догляд треба підбирати правильно, щоб знати, який у вас тип шкіри, що підходить. Один раз можна сходити, проконсультуватися з фахівцем, а далі і самостійно доглядати. Мені 62 роки і я думаю, виглядаю нормально.
Ксенія, студентка:
Відео дня
– Найчастіше я роблю корекцію і фарбування брів. Бо брови – лице жінки і у першу чергу люди звертають на це увагу. Маски не роблю, вони мені часто тільки псували шкіру обличчя. Манікюр не роблю принципово, бо вісім років грала на фортепіано і мене він не задовольняє, як і моїх викладачів. Ще роблю мейкап, але самостійно.
Григорій, фахівець у приймальні:
– Я вважаю, що чоловікам варто доглядати за собою, адже чистота – показник у суспільстві. Голову мию двічі на день – зранку і ввечері. Бороду майже не голю, адже вона у мене не росте. Та думаю, за нею теж необхідно доглядати щодня. Регулярно хожу на стрижку, манікюри у нас в родині робить тільки жінка. Також інколи роблю самомасажі, бо корисно для тіла.
Зоя, тернополянка:
– Систематично роблю манікюр у фахівців і фарбую волосся. А так майже не звертаюся у салони краси. Манікюр – єдина процедура, від якої я не можу відмовитися, бо це виглядає охайно. Тож роблю регулярно.
Вадим, журналіст:
– Звичайно чоловіки мають доглядати за собою, але без фанатизму. Не треба доходити до фарбування нігтів або макіяжів. Є базові процедури – підстригатися, доглядати за нігтями, приймати душ, вмиватися. Цього досить, щоб виглядати і пахнути гарно.
Оксана, лікарка:
– Я взагалі не ходжу в салони краси і все намагаюся робити самостійно. Щоб виглядати привабливо, роблю маски косметичні, вмивання. Також намагаюся нормально спати і правильно харчуватися, бо це теж важливо. Навіть манікюр і педікюр роблю самостійно. Ось так.
Олег, працює у сфері меблів:
– У мене все стандартно. Звичайно ходжу у перукарню, ось тут біля залізничного вокзалу, систематичне гоління, вмивання. Всі чоловіки мають доглядати за собою, бути охайним і виглядати трохи гарнішими за наших недалеких друзів – мавп. Але це має бути без фанатизму, як роблять це інші хлопці чи дорослі чоловіки.
Наталія, кравчиня:
– Маски для обличчя використовую, різні скраби, пілінги, роблю корекцію брів. Також обов’язково роблю манікюр, педикюр. Але педикюр більше у літній період, коли ходжу у босоніжках, а взимку нащо він потрібен. Мені здається. я вже не зможу відмовитися від цих процедур, особливо що пов’язано з нігтями та бровами.
Андрій, майбутній радіотехнік:
– Такі правила сформувалися в суспільстві, що кожен має доглядати за собою. Не дуже виглядає, коли йде людина із неохайною бородою, зачіскою чи брудом на обличчі. Нещодавно вирішив змінити імідж і поголив голову. Тож, до перукарні тепер треба ходити не так часто. Я відчуваю себе комфортно з будь-якою зачіскою, головне – волосся, голова мають бути чистими. Думаю, кожна людина має дотримуватися базового догляду. Систематичне вмивання, можливо використання кремів. А щодо краси, то це поняття обширне і кожен гарний по-своєму.
А без яких б’юті-процедур ви не уявляєте своє життя? Діліться у коментарях.