Школярка з Тернопільщини перемогла у конкурсі і потрапила у Instagram Президента

Школярка з Тернопільщини перемогла у конкурсі і потрапила у Instagram Президента
  • Десятикласниця Марта Грибачова зі Зборова отримала перемогу у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
  • Фото із дівчиною на своєму офіційному акаунті опублікував Президент України Петро Порошенко.

 

Марта Грибачова розповідає, що українську мову вчить, відколи себе пам'ятає. Учениця навчається у Зборівській гімназії ім. Романа Завадовича. Каже, що ніколи не займалась із репетиторами.

- Я змалку люблю українську. Вважаю, що для кожного українця знати рідну мову - дуже важливо, - говорить переможниця. - Це потребує багато зусиль, але мені подобається. Дуже багато допомагає моя вчителька Ганна Мирославівна Нечай. У моменти, коли я вже думала, що у мене нічого не вийде, не вірила в себе, вона дуже підтримувала мене. 

Минулого року в цьому ж конкурсі дівчина посіла друге місце. Цього разу результат виявився ще кращим. 

- Якщо людина вважає себе патріотом, вона повинна знати свою мову, - каже Марта Грибачова. - Для мене ще одна перемога - це підписання "Закону про мову". Це дуже важливо для нашої країни.

Марта гарно навчається та прагне багато пізнати.  

- Я виграла Flex - це програма обміну майбутніх лідерів. - говорить дівчинка. - Зараз готую документи, щоб поїхати у Америку. Проте жити і працювати хочу лише в Україні. Думаю, що після закінчення школи, хотіла б вступити у якийсь заклад у Києві. Важко точно сказати, але зараз я впевнена, що ми маємо розвивати Україну, а не працювати десь за кордоном.

Переможців мовного конкурсу. ім. П.Яцика вітав Президент України Петро Порошенко. Під час офіційного вручення дипломів зборівчанка запропонувала йому зробити селфі. Він з радістю погодився, а через кілька годин фото цього моменту опублікували на офіційному акаунті гаранта в Instagram.

Дівчина розповідає, що це стало хорошим сюрпризом для неї. Після перемоги її вітали безліч друзів. Редакція "20 хвилин" приєднується до вітань. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 «Молодь має жити, а ми повоюємо»: історія мінометника Сергія Лесика, який повернувся «На щиті» photo_camera 19:16 Скандал у 22 школі триває: вчителі не згодні із владою та готові судитися 18:30 У Збаразькому замку провели лицарський захід пам'яті зниклого безвісти поліцейського Олександра Смолярова play_circle_filled photo_camera 18:00 У начальника Тернопільської ОВА новий радник — паралімпієць Тарас Радь Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:30 Зміни до статутів, тарифи на соцпослуги: сесію облради скликають на 24 червня 16:33 У Кременці відкрили Алею Надії 15:55 Дружба, Кутківці, Пронятин та Ведика Березовиця будуть з пониженим тиском води через промивку мереж 14:40 У Тернополі оштрафували водія вантажівки за те, що заклеїв номерний знак плівкою play_circle_filled 13:50 Рятувальники показали кадри з масштабної пожежі на виробництві в Тернополі play_circle_filled photo_camera 13:17 В Україні спростили отримання е-Рецептів та медичних висновків 12:45 На Тернопільщині затримали водія BMW, який попри судову заборону, сів за кермо 12:41 Літні дитячі табори 2026 в Україні та за кордоном — ціни та програми (партнерський проєкт) 12:10 У Чорткові відновлюватимуть місцеву синагогу: міська рада уклала меморандум з єврейською спільнотою 11:35 Залізли через розбите вікно: у Тернополі вкрали два гаманці з приватного будинку 11:04 Мобілізація чи фальсифікації: що відомо про трьох підозрюваних керівників ТЦК на Тернопільщині 10:30 У Зарваниці відбудеться Проща для родин загиблих та зниклих безвісти Захисників 09:48 В Україні запустили в обіг оновлену 100-гривневу купюру 09:10 Горить виробниче приміщення на Текстильній 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Михайла Андрощука та Олександра Шіндяпіна
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up