Фотограф з Тернопільщини перемогла у Всеукраїнському конкурсі

Фотограф з Тернопільщини перемогла у Всеукраїнському конкурсі
“Маленький теплий згорточок любові! Ласкавий, наче саме сонце. Всі дитинчатка милі. Але воно – особливе! Недаремно, здавна ласкавість і сумирність порівнювали саме з ним. Телятко! Найжаданіша дитяча мрія!”, - так жінка підписала своє фото.
  • Фотограф з Тернопільщини, Галина Романів перемогла у всеукраїнському фотоконкурсі “Листівка з села 2018”.
  • Жінка зробила фото, яке яскраво показує життя у селі та вплив людини на нього.

 

Громадська організація, яка об’єднує експертів та активістів навколо ідеї збереження довкілля Екодія 15 січня оголосила переможців фотоконкурсу “Листівка з села 2018”. Цим конкурсом організатори хотіли привернути увагу до тенденцій розвитку сільської місцевості з її традиційним устроєм життя, до негативних екологічних та соціальних явищ. Протягом вересня-грудня 2018 року Екодія отримала 350 фотографій від більш ніж 100 учасників. Журі обрало 20 найкращих світлин, які увійшли до експозиції виставки “Листівка з села”. Перемогу у цьому конкурсі здобула Галина Романів.

Кожне фото - особливе

Фотографія для Галини Романів - це хобі, розпочала вона займатись цією справою ще з часів навчання в університеті. А більш професійно почала займатись саме з народження сина. Головна тематика фотографій Галини пов’язана з селом.

Жінка народилася та виросла в невеличкому селі на Тернопільщині. А згодом одружилась і переїхала жити в Тернопіль.

   - Коли народила сина я зрозуміла наскільки мене поглинуло урбанізоване середовище і як не вистачає природи: тих сільських ранків, коли ти просинаєшся не від звуків транспорту, а від щебетання птахів та кукурікання півня, чистого повітря, води з криниці, постійним перебуванням на вулиці, прогулянки лісом, - розповідає фотограф. - Я сумувала за тим, сільським, щасливим дитинством. Бо саме в дитинстві відбувається щось неймовірне, надзвичайно яскраве, веселе і дуже цікаве. Це той рай звідки всі ми вийшли і прагнемо потрапити хоч на мить.

Жінці дуже хотілось показати це щасливе дитинство своєму синові, тому приїжджаючи до батьків в село, вона багато фотографувала його, а потім почала придумувати фото історії та ділитись ними в соціальних мережах.

   - Ці фотографії для мене особливі, бо на них присутня любов матері до сина, до місця в якому я народилася, і любов до фотографії, - каже пані Галина.

А фотографія з якою я перемогла у конкурсі для мене дуже важлива, бо в дитинстві моєю найбільшою мрією було мати корову, - пояснює пані Галина.

   - Всі мої друзі пасли корів, я ходила разом з ними, бо на пасовищах було так весело в колі друзів, - каже фотограф. - І мені тоді так хотілось мати свою корову.

“Маленький теплий згорточок любові! Ласкавий, наче саме сонце. Всі дитинчатка милі. Але воно – особливе! Недаремно, здавна ласкавість і сумирність порівнювали саме з ним. Телятко! Найжаданіша дитяча мрія!”, - так жінка підписала своє фото, з яким брала участь у конкурсі. 

Зазначимо, центр екологічних ініціатив “Екодія” – це громадська організація, яка об’єднує експертів та активістів навколо ідеї збереження довкілля через вплив на прийняття рішень. Вони ведуть боротьбу за енергоефективність, відновлювану енергетику, протидію зміні клімату, розвиток сталого транспорту і сільського господарства України.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Olga Lisova
    Галинко, пишаємось тобою.Ти як промінчик світла який несе нашу сучасність  в майбутнє.
  • Богдан
    Вітаю, Гапино, з перемогою !! Гордість за тебе переповнює !!
  • S
    А ще є фото яке попало у 20 найкращих фото-історій. https://volynonline.com/foto-volin-online-uviyshlo-u-20-naykrashhih-na-fotokonkursi-listivka-z-sela-2018/
  • Василина Мак
    У більшості з нас найприємніші спогади пов*язані з селом, з рідною домівкою, з запашним пасовиськом і теплим свіжим молоком. Гарний матеріал, одразу захотіла додому.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:03 На Театральному майдані відбудуться Наукові пікніки 17:10 Замах на вбивство дружини: що журналістам розповіли сусіди і знайомі родини 16:40 Мешканця Тернопільщини засудили за ввезення авто під виглядом допомоги для ЗСУ photo_camera 16:20 У Кременці в руках чоловіка здетонував запал до гранати: у нього виявили сотні набоїв photo_camera Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 15:50 У центрі Чорткова планують змінити рух: показали спроєктовану схему 15:20 На парковці у Кременці палав автомобіль 14:50 Українці тепер можуть дізнатись онлайн, чи є у них обмеження на виїзд за кордон 14:20 У Сопільче проводитимуть обробку від кліщів: рядять утриматись від відвідування парку 13:45 У Тернополі водій не пропустив на пішохідному жінку з двома дітьми 13:05 Росіяни вдарили по Епіцентру в Прилуках: є загиблі та десятки поранених 12:30 Вбивство матері на очах у дітей: судитимуть чоловіка з Монастирищини за смертальні поранення дружині 12:00 На сцені Євробачення вперше звучала бандура: серед її творців — двоє тернополян 11:25 Тариф на воду в Тернополі може зрости майже втричі: просять подавати пропозиції та зауваження 10:40 Колишнього посадовця з Лановеччини оштрафували за несвоєчасне подання декларації 10:11 Аварія на Чортківщині: Volkswagen зіткнувся з вантажівкою, двоє травмованих 10:00 lifecell перетнув позначку у мільйон MNP-абонентів — чому користувачі обирають цього оператора (новини компаній) 09:36 П’яний водій електроскутера і 100 доларів у багажнику: на Тернопільщині жінка пропонувала хабар поліції 09:00 Обірвалось життя воїна з Тернополя Анатолія Покойового 08:00 Самокати під забороною: У Тернополі почали жорсткіше карати за їзду на електротранспорті у пішохідній зоні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up