Газету з фотографією дочки зберігають 15 років

Газету з фотографією дочки зберігають 15 років

Знайдіть найдавнішу «RIA плюс» і виграйте 3000 гривень!

 

Примірник газети «RIA плюс» за серпень 2002 року зберігають в сім’ї тернополянки Діани Олійник. На першій сторінці – її дочка Аліна, тоді першокласниця.

  • В кінці весни 2002 я почала писати для «RIA плюс», — розповідає Діана Олійник. — Тоді це ще не було постійним і основним місцем роботи. В «RIA плюс» починала з невеликих матеріалів, писала не багато. А в серпні мені доручили підготувати актуальну тему про школу, шкільну форму та інші моменти, пов’язані з школярами і абітурієнтами. Для ілюстрації тодішній редактор Оксана Рябчун взяла фото, де моя Алінка йшла в перший клас.

Дивно, що вирізки перших статтей в «RIA» у журналістки не збереглися, а цей примірник вдома бережуть навіть у двох екземплярах.

— Коли дивлюсь на те фото, така ностальгія за тими часами, — каже Аліна Олійник. — Безтурботні часи, коли напевно, найбільшою проблемою було, якою заколкою прикрасити зачіску. Я собі там дуже подобаюся – гарна форма, стильна зачіска. На що ще звертають увагу дівчата (Сміється – прим. Ред. ). З цього фото все почалося. Потім ще було багато знімків зі мною в газеті – де я на дачі з дідусем садила дерева, їли смачну вечерю, яку готував тато-лікар, чи виймала м’які іграшки з морозильника та багато інших. Більшість з тих газет не збереглося. Приємно, що є хоча б перша. 

Нагадаємо, до дня народження газети "RIA плюс" редакція запрошує читачів взяти участь у новому конкурсі «З «RIA плюс» роками».

До 19 травня принесіть у редакцію старий примірник нашої газети чи вирізку з неї. Власник найдавнішого примірника отримає 3000 гривень.

Перший номер «RIA плюс» з новинами вийшов у 2000 році. Його інформаційна частина мала вісім чорно-білих сторінок. Відтоді редакція зібрала величезну читацьку аудиторію. Щотижня наших публікацій чекають тисячі людей з Тернополя та різних куточків області.

Про кожного читача, який принесе старий примірник, ми напишемо на сайті te.20minut.ua та в «RIA плюс». А власника найдавнішого примірника нагородимо на спортивному святі 28 травня, яке «RIA плюс» традиційно організовує для тернополян щороку.

Довідка

Старі газети чи вирізки з них приносьте у редакцію «RIA плюс» за адресою: м. Тернопіль, вул. Дубовецька 1, б.

Телефони для довідок: 096-915-39-23, (0352) 43-00-50.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Step Original
    а девочка созрела...)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:55 З 2 березня ці купюри більше не приймуть: де можна обміняти гривні, які вилучають з обігу 08:00 Деякі пільги для українців у 2026 році залежатимуть від рівня доходу сім'ї 21:00 У Тернополі відбудеться благодійний концерт хорових колективів 20:00 Коли мрія сильніша за страхи невдач: переселенка з Херсонщини відкрила творчу майстерню у Тернополі Від читача 17:50 З початку воєнного стану майже 2000 ветеранів отримали послуги Служби зайнятості Тернопільщини 19:00 Комбайнери, кранівники, столяри — як і де жінки Тернопільщини можуть опанувати «чоловічі» професії 18:00 У громадах Тернопільщини проведуть виїзні донації: графік на березень 17:01 У Тернополі асфальт «зійшов» разом зі снігом: в якому стані ваша вулиця? (Опитування) 16:00 Календар садівника на березень 14:45 У Тернополі рятували косулю, яка застрягла в металевій огорожі play_circle_filled 14:00 Ремонтуватимуть водогін на Тролейбусній: де 2 березня не буде води 13:00 Майже 300 унікальних виробів представили на міській виставці-конкурсі «Друге життя речей» photo_camera 12:01 Скільки коштують продукти на стихійному ринку: ми дізналися ціни та чи продадуть дешевше 11:00 Комунальники ліквідовують аварію на «Східному»: коли буде вода (оновлене) 10:00 Готуємо вареники з сиром на пару, як у бабусі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up