Лижник з Тернополя Тарас Радь став чемпіоном світової першості

• Лижник тернопільського «Інваспорту» здобув «золото» на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону у США.
  • Спортсмену не було рівних в індивідуальній гонці на дистанції 12,5 км.

Про це повідомив голова Тернопільської ОВА Володимир Труш.

«Наш спортсмен Тарас Радь здобув золоту медаль на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону у США. Наразі у доробку України - 24 медалі - 8 золотих, 8 срібних та 8 бронзових.

Так тримати!», – написав очільник обласної військової адміністрації.

Цими днями у США триває Кубок світу з лижних перегонів та біатлону.

В ньому беруть участь спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору. До цієї категорії належить і тернополянин Тарас Радь – член параолімпійської збірної України.

Раніше Тарас вже записав до своєї скарбниці «срібло» у спринті класичним стилем. А в індивідуальній лижній гонці на дистанції 5 км наш земляк був третім. Тепер спортсмен має у своїй колекції весь комплект нагород цієї світової першості.

Нагадаємо, що Тарас Радь – майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та заслужений майстер спорту України з біатлону, вихованець ДЮСШ «Інваспорт», студент магістратури факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Раніше редакція «20 хвилин» вже повідомляла про його високі здобутки.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.