“Ми сміємось не над людиною, а над вчинками”: Майкл Щур про жарти та те, як з’явилось “Телебачення Торонто”

“Ми сміємось не над людиною, а над вчинками”: Майкл Щур про жарти та те, як з’явилось “Телебачення Торонто”
Фото із сторінки у соцмережі Майкла Щура
  • Роман Вінтонів – комічний журналіст, який відомий українським глядачам під ім'ям свого гумористичного образу — Майкла Щура.
  • Про те, як з’явився власне цей вигаданий персонаж, жарти, команду й процес підготовки матеріалів на “Телебаченні Торонто” поговорили із Роман Вінтонівом. 

“Думав, що буду економістом”

Після закінчення університету, Вінтонів працював на телеканалах "Інтер", ZIK, та навіть на BBC-Україна. Згодом  перейшов працювати на "Сніданок" на 1+1. 

Потім Роман Вінтонів працював старшим редактором нового соціального ток-шоу «Говорить Україна" А у 2012 році було створено канал «Телебачення Торонто» на YouTube, де Роман Вінтонів з'явився в образі канадського журналіста Майкла Щура.

За легендою Майкл Щур є кореспондентом телеканалу «УТ-Торонто» української діаспори Канади, який був відряджений до України перед парламентськими виборами 2012 року, щоб зробити інтерв'ю з українськими політиками. У своїй програмі «Чим живеш, Україно?» журналіст ставив прямолінійні й наївні запитання українським політикам. Загалом вийшло шість випусків цієї програми.

“Багато депутатів маскуються під компетентних, а говорять маячню. Мені хотілось показати це людям”  

Завдання “Телебачення Торонто” - підвищувати критичне мислення українців

“Телебачення Торонто” - незалежна транснаціональна мультимедійна корпорація.

У підготовці програми бере участь більше двох десятків людей. Це всі працівники студії, які там працюють: оператори, інженери ефіру, гример, головний оператор, режисер, звукорежисер, той, що за костюми відповідає, за реквізит, редактор, потім редакційна група, сценаристи, продюсерська, продюсер, монтажер. Щодо підготовки програми, то спочатку працівники “Телебачення Торонто” моніторять, що відбувається у медіа, передивляються дуже багато регіональних, центральних каналів. Потім вибирають теми і думаю, як би це цікаво передати глядачам. 

Щодо переходу каналу на російську мову Роман пояснює, що й не думав про це. 

“Я проти того, аби забороняти гумористам жартувати”

Хоча, варто зазначити, що у цей період, поки Україна воює із Росією, то у “Телебачення Торонто” не було жодного жарту про армію, додає Майкл Щур. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:07 У Тернополі водій BMW збив 13-річного велосипедиста play_circle_filled photo_camera 17:00 Судитимуть сімох учасників групи, яка продавала кратом по всій Україні photo_camera 16:24 В аварії на Микулинецькій постраждала мотоциклістка 16:00 Понад 2 мільйони штрафу: суд ухвалив рішення щодо «Тернопільводоканалу» Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 15:25 Взяли під варту 60-річного тернополянина за підозрою у замаху на вбивство сусіда 15:03 Обіцяв «визволити» з полону: поліція оголосила підозру чоловіку за видурювання 154 тисяч гривень у дружини бійця 14:37 Медичний заклад в Тернополі отримав власну сонячну електростанцію 14:00 Поліцейські розшукують водія електросамоката, який на Короьова наїхав на жінку та втік 13:31 У Довжанці загинув чоловік після падіння з ковша трактора 13:00 У Великій Березовиці зупинили нетверезого водія, позбавленого права керування: пропонував хабар 12:30 Пікет біля міськради: вчителі протестують проти нового директора та заявляють про фальсифікації 12:00 У Тернополі та Бережанах у двох чоловіків виявили речовини, схожі на наркотичні 11:25 Затримки від півтори до майже трьох годин: два поїзди, що курсують через Тернопіль, запізнюються 10:53 П'ятеро рятувальників загинули на Харківщині внаслідок повторного ворожого удару 10:10 На Поліській частково перекрили рух для тратпорту через ремонт 09:40 Масована атака по Києву: пошкоджені будинки, «приліт» по Лаврі та багато постраждалих play_circle_filled photo_camera 09:00 Тернопіль в останню путь провів Героя Андрія Стоцького photo_camera 08:00 Географія по-новому: у школі Лановецької громади запрацював STEM-кабінет 21:00 Футболіст «Ниви» Ілля Ольховий підписав контракт з київським «Динамо» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up