На "Файному Місті" ходять дивні та кольорові люди (фоторепортаж)

Дрес-код на фестиваль "Файне Місто" - чим дивніше, тим краще. Відвідувічі беруть з собою кумедні шапки, прикольні вушка, костюми звірів, надувних жінок та динозаврів. 

На "Файному Місті" ходять дивні та кольорові люди (фоторепортаж)

Кольровим волоссям тут уже нікого не здивуєш: воно зелене, червоне, синє, рожеве...

Незважаючи на тридцятиградусну спеку чимало відвідувачів одягнули костюми звірів та мультяшних героїв. Так одягнулись навіть учасники  гурту "Веремій".

Дехто навіть креативить. Так, один з відвідувачів зробив собі обладунки з картону та скотчу. А хтось взяв з собою надувну "подругу".

Як живеться файним людям на "Файному Місті" (фоторепортаж)
Посилання на джерело: https://te.20minut.ua/Kontserty/yak-zhivetsya-faynim-lyudyam-na-faynomu-misti-fotoreportazh-10625280.html

Читайте також: Як живеться файним людям на "Файному Місті" (фоторепортаж)

Загалом, на Файному місті справді територія вільних людей - тут всі вільні бути ким захочуть і якими захочуть.

Коментарі (12)
 • Piter Savka

  Так.... Я не поняв !! А нашо в нас стілько церков в Тернополі ?  Чим вони займаються ?? Хай би ксоздзи брали в облогу то Файне Місто і брали з собою бочку води і тонну ладану тай би то всьо там трохи покропили і обкадили. Може б в світі менше зла було.

  Гаврищук Оксана reply Piter Savka

  Все правильно. Ваші ксьондзи кроплять і кадять тільки тих, в кому дійсно сидить зло, це як правило оті християни, котрі щонеділі у церкву ходять і поливають брудом всіх і вся. А он на Файному зібрались світлі, добрі і щирі люди, тому ніякі ксьондзи їм точно не потрібні)))

  Piter Savka reply Гаврищук Оксана

  Тим котрі щонеділі у церкву ходять їм вже нічого не допоможе

  Пустило reply Гаврищук Оксана

  файно сказанула,плюсую.
 • Piter Savka

  Там місцями голубизною попахує
 • Іра

  Чия ідея була звозити весь цей наркоманський роковий непотріб до Тернополя???

  Anony Mouse reply Іра

  помри

  Іра reply Anony Mouse

  представник неформальної молоді. ясно. нехай твоє побажання повернеться до тебе.

  Гаврищук Оксана reply Іра

  Яка огидна жіночка. Як прикро і соромно, що у Теронполі є такі обмежені і вузьколобі люди, котрі далі "kinder, küche, kirche" нічого не бачать і вважають своє бачення єдиноправильним. Ірино, це Ви "непотріб" для прогресивної європейської України.
 • Анонім

  Куди котится цей світ . В країні війна, гинуть військові ,а тут хер знати ,що влаштовують . Вже в Тернополі помішалися на гігантизмі - то ковбасу купу метрів зробили , то якийсь торт ,то глечик ох.....х розмірів , то прапор купу метрів та ви й......ся чи ,що ?

  Пустило reply Анонім

  То як я сі подивлю,то не є так фест зле,шо попри войні ше шось роблят,бо якби жили їднов войнов то точно можна би було й......ся,як ви кажете.

  Вася reply Пустило

  Життя повинно тривати попри ту дурну війну, яку наша кончена влада не може (чи не хоче) до цього часу припинити!
17:00 Тернополянин придумав масажер зі шнура 16:00 Тернопільські правоохоронці визначили найсильнішого у міні-футболі 15:00 Віддала усі заощадження невідомій за "зняття родинного прокляття" 14:00 Тернопільський школяр-плавець мріє перемогти на Олімпійських іграх 13:30 На майдані Волі стартували мистецькі ярмарки 13:00 Кава та інші заборонені речі для підлітків 12:00 Читаю, бо це мені подобається 11:00 "На це пішло багато нервів і праці", - кажуть тернопільські медалісти 10:00 Журналістка допомагає знайти дорогу тим, хто загубився. Діти про професії тернополян 09:00 Фестиваль "Файне місто" буде доступним для людей з інвалідністю 08:00 Цей день в історії, 24 червня: столицю України повернули з Харкова до Києва 07:02 Погода у Тернополі: 24 червня, без опадів, +16° 22:00 Футбол без пива, побачення без вина. Як у магазинах виконують рішення про "тверезий випускний"

Уже чотири години у Тернополі діє заборона на продаж алкоголю. Нагадаємо, згідно з рішенням міськвиконкому закладам торгівлі...

На посилений варіант служби перевели поліцію Тернопільщини 23-24 червня. Зі слів тимчасово виконуючого обов’язки заступника...

Через планове промивання водопровідних мереж припинять водопостачання частини Тернополя від 00 год у вівторок, 3 липня. 

Регіональний мультифестиваль «Студентська республіка», 15x4 Ternopil , Випускний-2018 , концерт DZIDZIO, мистецькі ярмарки,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up