Пережила голод, дочекалася праправнучку: жителька Новосілки Юлія Бедрійчук відсвяткувала 100-річний ювілей

Пережила голод, дочекалася праправнучку: жителька Новосілки Юлія Бедрійчук відсвяткувала 100-річний ювілей

100-річний ювілей відзначила жителька села Новосілка Юлія Іванівна Бедрійчук. 

Квіти та подарунки вручили пані Юлії та побажали їй доброго здоров’я, сонячного настрою в оточені своєї щасливої родини та Божої ласки представники районної та сільської влади, які прийшли привітати ювілярку.

Вона щиро дякувала за вітання та бажала всім присутнім дожити до такого ж поважного віку.

Зазначимо, Юлія Бедрійчук народилася 26 серпня 1919 року у с. Новосілка.

У 1936 році вийшла заміж за Івана Бедрійчука та переїхала в с. Пожежа.

В їхній сім`ї в 1941 році народився син Адольв, який і на даний час є її опора в житті. У 1944 році її евакуювали з Пожежі (бо Пожежа була лінією фронту, чоловіка забрали на війну) і вивезли в с. Бариш, де Юлія з сином прожила близько місяця і повернулася в с. Новосілка до мами. В 1947 році пережила голод з маленьким сином на руках. 
Все своє життя ювілярка багато працювала. На сьогоднішній день у Юлії Іванівни є син, два внуки, шість правнуків і одна праправнучка, повідомляє прес-служба Бучацької райадміністрації.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:00 Програму «Доступні ліки» розширять на 51 препарат для лікування серцево-судинних захворювань 21:00 Митрополит Епіфаній очолить святкове богослужіння у кафедральному храмі Тернополя 20:00 Купи тополиного пуху у Тернополі: чи викликає він алергію і чим небезпечний — роз’яснення медика 19:06 Влаштував погром у барі і побив директора, який приїхав заступитися за дружину. Як покарав хулігана суд? Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:05 «Був вірним Батьківщині»: на Донеччині загинув захисник Юрій Радомінський 17:03 Водій ТЦК скоїв смертельну ДТП на Чортківщині і в суді отримав умовно. Чому? 16:00 Дозволили провести невід'ємні поліпшення комунального майна у центрі міста: які приміщення у списку 15:00 Меморіальну таблицю на честь загиблого пластуна Андрія Буди відкрили у Тернополі 14:00 Через хворобу обірвалося життя учениці тернопільської школи №14 13:00 Безкоштовні табори для дітей на Тернопільщині: кого саме братимуть 12:05 Біля дитячого майданчика у Тернополі виявили підозрілий предмет: на місці працювали служби 11:00 Помер священник з Кременеччини Іван Мазурчук 10:00 Готуємо панський дерун, як у Карпатах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up