Софія Чіп складає кубик Рубіка за декілька секунд

Софія Чіп складає кубик Рубіка за декілька секунд

12-річна Софія Чіп за декілька місяців занять вдома навчилась складати кубик Рубіка менше ніж за півхвилини. Також школярка грає у збірній Теребовлі з волейболу.

Софії Чіп 12 років, дівчинка живе у Теребовлі. Вона навчається у сьомому класі Теребовлянської школи №1. Школярка відмінниця, багато уваги приділяє навчанню та старається отримувати найвищі бали в школі.

 - Я ще не задумувалась, ким стану у майбутньому, - каже Софія. - Але мені більше вдаються точні науки, я обожнюю вивчати математику та хімію.

У вільний від навчання та відвідування секцій час, школярка любить гуляти з друзями. Софія надає перевагу активному відпочинку. Влітку вона любить кататись на велосипеді, а взимку їздить на лижах. Але найбільше після уроків Софія любить вивчати нові формули для складання кубика Рубіка.

Потрібно 19 секунд

Софія неповний рік займається складанням кубика Рубіка, але за цей час вона досягла високих результатів. Дівчинка неодноразова учасниця змагань із швидкісного складання відомої головоломки. Зараз у дівчинки особистий рекорд - 19 секунд.

 - Одного разу я цілком випадково знайшла в Ютубі відео, як майстри складання кубика розгадували цю головоломку всього лише за декілька секунд, і я захотіла навчитись так само, - розповідає школярка. – На наступний день купила собі кубик Рубіка, та почала розбиратись у схемах.

Дівчина розповідає, що перший раз їй було важко розібратись з цією головоломкою.

 - Свій перший кубик я складала близько п’яти хвилин. Але, звісно, перед тим як почати складати головоломку я передивилась багато відео та прочитала багато матеріалів, - пояснює школярка. - З кожним разом я вдосконалююсь, та зараз я складаю кубик набагато швидше.

Зараз дівчинка знає більше 20-ти формул для складання цієї головоломки, але на цьому дівчинка не збирається зупинятись.

 - Я хочу стати рекордсменом Тернополя із швидкісного складання кубика Рубіка, а в майбутньому і України, - каже Софія. - У всіх моїх починаннях найбільше мене підтримує старший брат. Він завжди знаходить слова підтримки у правильний момент та заохочує мене працювати над собою.

Мріє грати за збірну України з волейболу

Талановита дівчинка займається волейболом у Теребовлянській спортивній школі. Софія вже третій рік поспіль є учасницею дитячої Теребовлянської команди з волейболу. Маленька спортсменка розповідає, що волейбол – це такий вид спорту, де кожен гравець має свою спеціалізацію на майданчику. Найважливішими якостями для гравців у волейболі є стрибучість для можливості високо піднятися над сіткою, реакція, координація, фізична сила для ефективних ударів.

 - Я записалась на волейбол, бо моя найкраща подруга відвідувала цю секцію. З першого ж тренування я зрозуміла, що хочу цим видом спорту займатись й надалі, - пояснює Софія. - Коли я тільки починала свою спортивну кар’єру, то було дуже важко. Бо, щоб досягати успіхів у спорті потрібно цьому приділяти багато часу та зусиль.

Спортсменка відвідує тренування тричі на тиждень по декілька годин. Каже, що на кожному тренуванні вона старається викладатись на повну.

 - Заняття спортом мене загартовують, роблять більш витривалою та виховують у мені цілеспрямованість, - розповідає спортсменка. - Також у спорті важливу роль відіграють тренери. Мій тренер старається виховати у мені лише найкращі якості та вкладає всі свої знання у кожного учня.

Зараз дівчинка грає за Теребовлянську збірну з волейболу. Розповідає, що цьогоріч вона планує розпочати грати за збірну Тернополя.

 - Я буду посилено тренуватись, і пробувати себе у збірній Тернополя, - каже Софія. - А от найбільшою моєю мрією є грати за збірну України. Я думаю, якщо я буду продовжувати у тому ж дусі, то в майбутньому в мене все вийде.

За три роки занять волейболом дівчина брала участь у багатьох змаганнях, у більшості місцевих змагань її команда займала призові місця. А для того, щоб перемагати на всеукраїнському рівні їм потрібно ще багато працювати, вважає спортсменка.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:01 Померла Марія Щерба, яка присвятила своє життя донорству 08:30 Графік відключення світла в Тернополі та області на 5 грудня (оновлене) 08:00 Тернопільська бібліотека збирає книжки для дітей із дитбудинку: як долучитися 22:00 Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського play_circle_filled Від читача 16:04 В Україні шахраї наживаються на родичах військовополонених: як не потрапити на гачок 21:00 Це має бути обов'язковою навичкою кожного: добірка курсів домедичної допомоги у Тернополі 20:00 На Тернопільщині водій порушив правила дорожнього руху та намагався підкупити поліцейських 19:03 Збирають подарунки для дітей: як у Тернополі працює «Фабрика святого Миколая» photo_camera 18:00 Шкільні автобуси отримали чотири громади на Тернопільщині 17:20 Тернополяни відзначилися на Чемпіонаті Світу з Кіокушин Будо карате у Варшаві 16:35 П'яний студент сів за кермо авто і насмерть збив матір трьох дітей: що вирішив суд 16:00 Старовинне єврейське кладовище у Кременці матиме охоронний договір як історична пам'ятка 15:15 Google назвав найпопулярніші запити українців у 2025 році 14:40 Бідзінський дебютував у головній команді «Ниви» 14:00 Київстар анонсував оновлення деяких тарифів 13:30 Збирають теплі речі і смаколики для захисників 13:00 У Тернополі відбудеться різдвяний ярмарок 12:45 Тернополяни об’єдналися, щоб підтримати постраждалих від обстрілу: допомагають жителі міста, бізнес, працівники міської ради, “Молокія”, артист YakTak, релігійні організації (пресслужба Тернопільської міської ради) 12:30 У Тернополі дія акція «Листи до cвятого Миколая»: як долучитися play_circle_filled 11:45 У Великій Березовиці через коротке замикання загинула жінка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up