Ставом вже курсують теплоходи. Чи безпечно подорожувати?

Ставом вже курсують теплоходи. Чи безпечно подорожувати?
  • На початку травня відновили курсування Тернопільським ставом круїзні судна «Герой Танцоров» та «Капітан Парій».
  • Ми перевірили, чи дотримуються на суднах карантинних вимог та чи є охочі проїхатися на теплоходах.

Відправилися в подорож Ставом на судні «Капітан Парій» о 14 годині, 10 травня.

Охочих прокататися було дуже багато і вже за кілька хвилин на теплоході було орієнтовно 30 людей. При вході на судно знаходиться антисептик. Вартість подорожі – 25 гривень, а для дітей до п’яти років подорож є безкоштовною. Вся подорож тривала орієнтовно пів години. Судно досить чисте, корпус виглядає свіжопофарбованим.

Курсуватимуть теплоходи з понеділка до п’ятниці з 14:00 до 21:00 год., у вихідні та святкові дні - з 11:00 до 22:00 год. У дощову та штормову погоду теплоходи не працюватимуть, про це йдеться на сайті Тернопільської міськради.

Перед входом матрос кілька разів нагадував пасажирам про те, що потрібно на судні перебувати в масках, але дослухалися до його слів не всі.  До слова, на судні матроси і капітан перебували в масках.

Журналісту «20 хвилин» капітан судна «Володимир розповів, що людям доводиться постійно нагадувати про перебування в масках, але люди часто ігнорують такі нагадування.

– Цьогоріч охочих покататися на нашому теплоході стало більше, –  розповів капітан. – Подорож вартує недорого, та й багато людей  вже перехворіли ковідом і мають певний імунітет.  

В масках на судні перебували одиниці. На нижній палубі перебувало до десяти осіб, тому певна дистанція між ними була.

На верхній палубі людей значно більше. Лише двоє людей з орієнтовно 20-ти перебували в масках. Щодо дистанції, то на таку малу площу палуби і дистанція була мінімальною, попри те, що лавки на палубі розташовані на певній дистанції. Та люди сиділи компаніями, подекуди по троє на одній.

Тернополянка Тетяна поділилася своєю подорожжю на новому теплоході «Сігма», що також курсує Тернопільським ставом:

–  На вході чоловік, який продає квитки, перед відправленням попросив дорослих одягнути маски, але багато людей це прохання проігнорували. «Сигма» має довший маршрут, тому подорож тривала орієнтовно 50-60 хв. Коли пропливали під мостом, нам сказали пригнутися, а з верхньої палуби попросили зійти. Теплохід, до слова досить чистий, матроси і капітан привітні, але є неприємно, що люди ігнорують прохання перебувати в масках.

А ви вже подорожували тернопільськими теплоходами? Чи сподобалося вам? Пишіть в коментарях.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 У Тернопільській районній лікарні освятили каплицю photo_camera 17:20 З 2 серпня пенсії нараховуватимуть по-новому: кого торкнуться зміни 16:51 Як у 17 років стати на військовий облік у Тернополі та чи будуть доставляти в ТЦК 16:10 Генштаб повідомив про перевірку комплектування військових частин справедливості розподілу людей Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 15:45 Вступ до коледжів — 2026: де шукати рейтингові списки 15:35 Військова логістика: невидима сила, без якої фронт не воює (пресслужба) 15:15 Внаслідок поранення загинув музикант оркестру ДСНС та воїн з Чорткова В'ячеслав Буртняк 14:45 Безоплатні обіди для школярів 1—12 класів: Тернопільщина готується до старту, але є проблеми 14:37 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 29 липня) 14:15 На Тернопільщині викрили незаконний кар'єр: збитки довкіллю 48 мільйонів гривень, чверть — легалізували play_circle_filled photo_camera 14:05 Понад 858 тисяч гривень вимагає прокуратура у «Лісів України» за 72 зрубаних дерева 13:30 У Тернополі чоловік привласнив забутий біля магазину смартфон та отримав кримінальну справу 13:02 На Бродівській змінили рух транспорту через ремонт дороги. Тролейбус №7 курсуватиме іншими вулицями 12:30 Майже три мільйона планують витратити на ремонт ліфтів у Тернополі: за якими адресами 12:15 Парламент призначив новий уряд: хто увійшов до його складу (Прес Служба партії "Слуга Народу") 11:40 Подробиці аварії на Коновальця: електромобіль міг загорітись, після того, як протаранив стовп 11:15 Пожежа у багатоповерхівці на Бандери: рятувальники винесли чоловіка із задимленого підвалу 10:50 У Тернополі встановлять меморіальну таблицю загиблому Герою Петру Батьківському 10:15 Дев'ять нових тролейбусів курсують Тернополем. На фото — зустріч легендарної Skoda та сучасного «Електрона»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up