Студентка розповіла, чому буде дотримуватися строгого посту

Студентка розповіла, чому буде дотримуватися строгого посту
Христина (крайня зліва) з одногрупницями снідають

20-річна студентка Христина Луцик тримає піст з 15 років. У дівчини дуже набожна сім’я, але їй ніколи не нав’язувати ідею голодування. Христині пояснювали, для чого люди постять і яка мета цієї традиції.

  • На початках я не строго тримала піст, - пояснює дівчина. – Могла собі дозволити рибу, іноді їла щось молочне. Але останні роки я більш серйозно до цього стала відноситися. Цьогоріч же ж хочу попробувати тримати строгий піст. Тобто я не їстиму м’яса, риби, яєць, молочного. Натомість їстиму каші різні, м'ясо я заміню соєвими продуктами.

Побутує думка, що піст – це своєрідна дієта. І дівчата постять заради схуднення. Але Христина пояснює, що головна мета посту – духовне очищення. До того ж дівчина переконує, що ніколи не худне під час посту, адже вона просто заміняє одні продукти на інші.

  • Під час посту я їм такі продукти, які так само мають багато калорій, - пояснює Христина. – Наприклад, я їм фрукти, які містять у собі велику кількість калорій, найчастіше це банани, їм картоплю, каші.

Найефективніший піст, як каже дівчина, це коли ти відмовляєшся від чогось, що тобі дуже подобається. Наприклад, Христина обожнює чорний шоколад, тому на період посту вона собі забороняє його. Також дівчина обмежує себе у гучних вечірках, забороняє собі погані думки.

Для того, аби тримати піст, потрібна неабияка сила волі. Студентка каже, що спочатку їй було дуже важко, бачити, як усі навколо смакують м’ясцем, а ти повинна «давитися» кашею.

  • Та і зараз часом важко, адже, коли ти студент і навколо тебе одногрупники, які насолоджуються молочними булочками, дуже хочеться скуштувати хоча би шматочок. Але насправді це триває перший тиждень. Далі організм звикає. Ніколи не було такого, що я «зривалася» під час посту, завжди його дотримуюся до кінця.

Дівчина каже, що навпаки їй дуже важко після посту повернутися до звичного раціону.

  • Коли на Великдень сідаєш за святковий стіл і бачиш усі ці продукти, які не могла їсти досі, то багато їх і не з’їси. Ти просто фізично не можеш так швидко перелаштуватися до звичних страв. Але то так гарно, коли ти відчуваєш себе вільно, легко, коли ти чиста – це дуже круті відчуття.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
  • David Starr
    Для чого духовно "забруднюватись", щоб потім очищатись? Якійсь постійні гойдалки: грішиш-очищуєшся і знову по колу, а на свята тре нажертись ) Хіба не краще постійно жити адекватно, без того маразму?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
23:00 Графік відключення світла діятиме в Тернополі та області 9 квітня 22:00 Центр Чорткова задекорували перед святами. Містяни — ярмаркують play_circle_filled photo_camera 21:00 Наші вдома: на рідну Монастирищину з полону повернулись Герої Богдан Зарічняк та Анатолій Копча 20:00 Розклад богослужінь та графік освячення великодніх кошиків у храмах Тернополя Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 19:00 Невід’ємні поліпшення для ще одного приміщенні в Центрі. Що можуть приватизувати? 18:00 На Великдень посилюють заходи безпеки для мешканців Тернопільщини 17:20 Рада ухвалила закон про автоматичне стягнення боргів: йдеться про відчуження майна 16:47 Незаконна порубка дерев у Вишнівецькому лісництві. Прокурори вимагають майже п'ять мільйонів 16:05 Заморозки не відступатимуть до Великодня: штормове попередження оголосили на Тернопільщині 15:13 Побили цивільного до крові в Тернополі. Очевидці кажуть — представники ТЦК play_circle_filled 14:50 «Дякуємо за життя!» У Тернополі вручили державні нагороди родинам загиблих військовослужбовців play_circle_filled photo_camera 14:40 Водій без посвідчення і у стані сп’яніння протаранив світлофор на Микулинецькій 14:25 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 8 квітня) 14:10 Великоднє тепло для захисників: учні школи №18 провели благодійну акцію на підтримку ЗСУ photo_camera 13:35 Під час оповіщення у Золотниківській громаді чоловік пропонував хабар офіцеру громади і ТЦК 13:04 На два тижні перекриють рух на вулиці Вербицького 12:30 Віллу Вітошинських у Тернополі обіцяють зберегти: петицію підтримали, але без чіткого плану 12:00 Тернопільщину засипає снігом: водіїв попередили про небезпеку play_circle_filled 11:00 У Світлий Понеділок буде вихідний: у Тернополі перенесли робочий день
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up