Краща стоматологічна клініка – «Стоматологія Олексюка» (новини компаній)

Краща стоматологічна клініка – «Стоматологія Олексюка» (новини компаній)

Турбота про власне здоров’я та здоров’я близьких є невід’ємним атрибутом життя кожного з нас. Тому дуже важливо обрати саме той заклад і тих лікарів, в яких ти будеш впевнений на 100%.

У Тернополі працює багато стоматологічних клінік і дуже важко зробити безпомилковий вибір і довірити свою посмішку справжнім професіоналам. Та тернополянам це легко вдається, адже вони вже вчетверте обирають найкращою стоматологічною клінікою в голосуванні «Народний бренд» – «Стоматологію Олексюка».

За шість років щоденної праці «Стоматологія Олексюка» завоювала довіру вдячних пацієнтів. Задоволення бажань, потреб кожного пацієнта, подолання страху та щира посмішка після завершення стоматологічного прийому є гідною оцінкою роботи працівників клініки.

Головний лікар «Стоматології Олексюка» Артем Олексюк зазначає: «Ми пишаємось перемогою у конкурсі «Народний бренд 2019» та неймовірно вдячні усім, хто нас підтримав. Приємно отримувати підтвердження правильності напрямку розвитку усієї клініки. Можу завірити, що ми докладемо всіх зусиль, щоб відповідати найвищим стандартам на ринку стоматологічних послуг та очікуванням наших пацієнтів».

Для того, щоб тримати високу планку «Кращої стоматології» всі працівники клініки активно вдосконалюються та навчаються у різних галузях стоматології. Це свідчить про неабияку турботу про пацієнтів, здорова посмішка яких є головним критерієм успіху. «Стоматологія Олексюка» постійно впроваджує у власній практиці українські та закордонні новинки у сфері стоматології та сучасні цифрові технології.

Відтак у наступному році працівники «Стоматології Олексюка» планують лише покращувати цьогорічні напрацювання, продовжуючи удосконалюватися та залишаючись кращими. Тож, «Стоматологія Олексюка» щиро дякує всім, хто підтримав клініку у голосуванні «Народний бренд». А також вітаємо Вас з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаємо миру, достатку, затишку у домівках і щирих та веселих усмішок.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:42 Рада призначила міністром оборони Євгена Хмару 13:14 Рада підтримала призначення Андрія Сибіги міністром закордонних справ України 13:04 Операція «Форест Гамп»: НАБУ розкрило деталі схеми зі 150 млн гривень застави у справі «Мідас» 12:17 Підозрюваного у смертельному побитті 87-річної бабусі взяли під варту Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 11:54 Масштабна ДТП біля Центрального ринку: зіткнулися вісім транспортних засобів 11:24 Спецоперація НАБУ та САП: виявили документ із планом дій щодо ситуації навколо Тимчасової слідчої комісії ВР play_circle_filled 11:06 У Бережанах під час пожежі житлового будинку загинув чоловік 10:55 На Текстильній зіткнулися Citroen та Daewoo: є травмований 10:37 На Тернопільщині водій Opel Zafira врізався у вантажівку з напівпричепом 10:00 На Тернопільщині запрацює ще одна камера автофіксації порушень ПДР 09:30 Відстрочка для вчителів та інших педагогічних працівників у Резерв+: стартує тестування 09:28 НАБУ та САП проводять спецоперацію: що відомо? (оновлюється) 09:00 Бережани прощаються з військовим Андрієм Байдюком 08:00 Субсидія для людей з інвалідністю: хто має право та як отримати 22:00 Що ваша дитина думає про школу: тест від психолога 21:02 Боржники у Тернополі залишаться без каналізації: водоканал попередив про відключення 20:02 На підтримку Федорова у Тернополі організували автопробіг photo_camera 19:02 «Мріяв повернутися з фронту і варити каву»: дружина загиблого Олега Шелетина розвиває кавʼярню в Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera 18:10 Сонячну електростанцію встановили на даху педіатричного підрозділу тернопільської лікарні №2
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up