Голосування

У цей час можливе обмеження роботи сайту і можливості прийому голосів. Проголосувати за проєкти Громадського бюджету цими днями тернополяни можуть у ЦНАПі.

25 жовтня стартує голосування за проєкти, подані в рамках реалізації «Громадського бюджету 2020». Голосування триватиме впродовж 15-ти календарних днів – до 8 листопада включно.

З понеділка, 22 жовтня (00:00 год.) стартує голосування за проекти, які будуть реалізовані за кошти міста у 2019 році в рамках «Громадського бюджету Тернополя». Голосування триватиме до 5 листопада включно.

Тернополян закликають голосувати за дивовижне село Іловиця, що розкинулось серед Кременецьких гір, на Всеукраїнському онлайн-конкурсі. Іловицю називають «Божою Долиною»,  у конкурсі воно вже набрало понад дві тисячі голосів.

Вибори до Дорогичівської і Товстенської ОТГ Заліщицького району відбуваються сьогодні на Тернопільщині. Експерти фіксують певні порушення.

Тернополяни не хочуть водити дітей на загаджений воронами майданчик, а також турбуються про свою безпеку на дорозі

Тернополяни зібралися на громадські слухання про котельні на торфі

Три пари переможців конкурсу «Ідеальна пара», який проводили на сайті 20minut.ua, отримали у подарунок тримісячну передплату на улюблену газету «RIA плюс» та подарункові сертифікати від партнерів конкурсу „Ясуші Кафе” та кафе-піцерії „Бенедетто”.

Якщо переможець не набере 376 голосів, Мінохоронздоров’я оголосить новий конкурс

keyboard_arrow_up