Голосування

У деяких містах України поступово почали скорочувати комендантську годину. Що стосується Тернополя, то в місті поки все без змін. Комендантська година триває від 23:00 до 05:00. Чи не заважає вона тернополянам і чи варто її скоротити – ми дізнавалися у пересічних містян.

Петицію створили 11 липня. Для її розгляду необхідно зібрати 25 тисяч підписів. До кінця збору залишилось 65 днів.  

Укладення шлюбного договору викликає у суспільства неоднозначні думки. Дехто – за, оскільки так можна захистити бажане і спати спокійно, інші ж проти, мовляв, що шлюбний договір – проєкція на розлучення. А як насправді? 

Чи вважаєте Ви, що цивільний шлюб міцніший за офіційний? Чи справді «штамп» нічого не дає? Голосуйте і коментуйте. А ми скоро підготуємо для вас думки психолога та юриста. Не пропустіть.

27 лютого вперше в унікальному форматі телевізійного шоу в Києві відбудеться Національний парад успіху і краси "MRS. UKRAINE WORLD 2021". Серед учасниць є й відома тернополянка.

У цей час можливе обмеження роботи сайту і можливості прийому голосів. Проголосувати за проєкти Громадського бюджету цими днями тернополяни можуть у ЦНАПі.

25 жовтня стартує голосування за проєкти, подані в рамках реалізації «Громадського бюджету 2020». Голосування триватиме впродовж 15-ти календарних днів – до 8 листопада включно.

З понеділка, 22 жовтня (00:00 год.) стартує голосування за проекти, які будуть реалізовані за кошти міста у 2019 році в рамках «Громадського бюджету Тернополя». Голосування триватиме до 5 листопада включно.

Тернополян закликають голосувати за дивовижне село Іловиця, що розкинулось серед Кременецьких гір, на Всеукраїнському онлайн-конкурсі. Іловицю називають «Божою Долиною»,  у конкурсі воно вже набрало понад дві тисячі голосів.

keyboard_arrow_up