З 20 березня у Тернополі знову курсуватиме автобусний маршрут №32

З 20 березня у Тернополі знову курсуватиме автобусний маршрут №32
  • Напередодні Великодня і поминальних днів зазвичай люди починають наводити лад на могилах своїх рідних.
  • Для того, щоб було зручніше дістатись до кладовища, у Тернополі з понеділка, 20 березня, відновлять маршрут №32.

Автобус за маршрутом №32 рухається до міського кладовища, що на Львівській трасі біля 
с. Довжанка.

Міська рада оприлюднила графік руху цього маршруту.

Відправлення буде здійснюватися щоденно у такі проміжки часу:

- «вул. Львівська»: 10:40, 11:40, 12:40, 14:40, 15:40, 16:40, 17:40;

- «Міське кладовище»: 11:10, 12:10, 13:10, 15:10, 16:10, 17:10, 18:10.

Нагадаємо, що раніше ми перевіряли, у якому стані зупинки громадського транспорту в Тернополі. Також повідомляли, що в застосунку «Е-Тернопіль» діє додаток «Де транспорт». Тут можна знайти онлайн-карту з відображенням руху всього транспорту і переглянути обраний маршрут.

 

Читайте також:

Є сучасні, а є іржаві та занедбані: у якому стані зупинки громадського транспорту міста? Ми перевірили

Оновіть додаток «е-Тернопіль»: помилку у роботі сервісу «Де транспорт» виправили

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Читач16
    ще б знати розклад до кладовища Підгороднє

keyboard_arrow_up