З 20 березня у Тернополі знову курсуватиме автобусний маршрут №32
- Напередодні Великодня і поминальних днів зазвичай люди починають наводити лад на могилах своїх рідних.
- Для того, щоб було зручніше дістатись до кладовища, у Тернополі з понеділка, 20 березня, відновлять маршрут №32.
Автобус за маршрутом №32 рухається до міського кладовища, що на Львівській трасі біля
с. Довжанка.
Міська рада оприлюднила графік руху цього маршруту.
Відправлення буде здійснюватися щоденно у такі проміжки часу:
- «вул. Львівська»: 10:40, 11:40, 12:40, 14:40, 15:40, 16:40, 17:40;
- «Міське кладовище»: 11:10, 12:10, 13:10, 15:10, 16:10, 17:10, 18:10.
Нагадаємо, що раніше ми перевіряли, у якому стані зупинки громадського транспорту в Тернополі. Також повідомляли, що в застосунку «Е-Тернопіль» діє додаток «Де транспорт». Тут можна знайти онлайн-карту з відображенням руху всього транспорту і переглянути обраний маршрут.
Читайте також:
Оновіть додаток «е-Тернопіль»: помилку у роботі сервісу «Де транспорт» виправили
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Читач16ще б знати розклад до кладовища Підгороднє