Посли ЄС схвалили безвізовий режим для України

Посли ЄС схвалили безвізовий режим для України

Комітет постійних представників ЄС (COREPER) 26 квітня затвердив надання безвізового режиму для України.

Про це написав у Twitter брюссельський кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк.

"Посли ЄС схвалили візову лібералізацію для України. Міністри ЄС задтвердять угоду 11 травня", - написав Йозвяк.

Після того, як український безвіз схвалили посли ЄС, його має затвердити Рада ЄС. Очікується, що це станеться орієнтовно 11 травня.

Після цього відбудеться підписання і публікація рішення в Офіційному журналі ЄС. Безвіз фактично набуде чинності через 20 днів після публікації – орієнтовно 11 червня.

Нагадаємо, 6 квітня 2017 року Європейський парламент проголосував за надання безвізового режиму з ЄС для громадян України.

Читайте також: Все, що потрібно знати про безвізовий режим 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Майже 100 тисяч гривень втратила жінка після дзвінка «з банку» 21:00 У Тернополі розпочали декорувати місто до Великодня play_circle_filled 20:00 Чи вмієте ви перевіряти контент, згенерований ШІ: перевірте себе photo_camera 19:02 «Мріє повернутися в рідний дім. А все погане — забудеться». З полону повернувся Анатолій Копча Від читача 09:24 Брифінг щодо грантових можливостей Служби зайнятості для бізнесу 18:09 Дрібні купюри старого зразка збирають в тернопільській школі №10 на допомогу ЗСУ 17:03 «Я боюсь за своє життя»: у Борщеві чоловік у балаклаві напав з ножем на жінку на очах дитини 16:30 12 хвилин між життям і смертю: тернопільські медики врятували чоловіка 16:00 Пів тисячі доз на місяць: справу сімох наркоторговців скерували до суду 15:20 Стартували виплати у розмірі 1500 гривень. Хто отримає 14:26 Є влучання по підприємству на Тернопільщині play_circle_filled 14:15 У повітряному просторі Тернопільщини фіксують дрони. В сусідніх областях чули вибухи 13:50 Уже можна отриимати нові препарати з переліку «Доступних ліків»: хто та коли може скористатись 13:15 Лобове зіткнення на трасі Тернопіль—Львів: водія Mazda обвинувачують у смерті кермувальника Opel 12:50 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 1 квітня) 12:30 У Тернополі виявили підпільний склад, де розливали фальсифікований алкоголь в пляшки відомих брендів 11:58 Шахеди на Тернопільщині: ворог масовано атакує західні області (оновлено) 11:15 Розшукують водія вантажівки, який може бути причетним до смертельної аварії на Кременеччині 10:40 У Резерв+ стався масовий збій 10:12 Смертельна аварія у Борщеві: справу передали до суду
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up