Субсидії у 2019-му: хто отримає пільги і кому кошти скидатимуть на банківські рахунки (запис прямої трансляції)

Субсидії у 2019-му: хто отримає пільги і кому кошти скидатимуть на банківські рахунки (запис прямої трансляції)
  • Кількість отримувачів субсидій у Тернополі в минулому році суттєво скоротилася. "Закручування гайок" для населення триває.
  • Про те, хто зможе отримати пільги на оплату житлово-комунальних послуг у 2019-му та що таке монетизація субсидій, поговоримо під час прямого ефіру на сайті "20 хвилин" у п’ятницю, 18 січня. 

Нагадаємо, що з травня 2017-го року ввели нові правила призначення житлових субсидій. Уряд знизив для сімей граничні рівні споживання газу та електроенергії, що виділяються на опалення. Через це більша частина тернополян автоматично втратили право на призначення субсидії. А в 2019-му субсидії взагалі планують монетизувати. У Мінсоцполітики зазначили, що на кожного отримувача субсидій буде відкрито рахунок  у банку, куди зараховуватимуть кошти на сплату житлово-комунальних послуг.

Скільки тернополян отримуватимуть пільги у 2019-му році, чи вріжуть норми споживання електроенергії та газу, які ще зміни чекають на нас, поговоримо під час онлайн-чату.

Початок трансляції – о 14.15 на сайті "20 хвилин".

У коментарях до цього тексту може ставити питання гостям ефіру. Нецензурну лексику та образливі слова видалятиме модератор сайту.

 

 

Коментарі (4)
  • Лакі
    Чоловік прописаний окремо. По місцю прописки на субсидію не претендує. У мене зарплатня 3600 грн. У чоловіка - 4000 грн. У субсидії нам відмовлено. Компослуги становлять 2500 грн. Чому відмовлено, навіть з зарплатою чоло
    віка при загальному доході 7600грн заплатити 2500 грн лише за компослуги - це нонсенс.
  • Марина
    На двох із чоловіком у нас прибуток - 12 тисяч. За комунальні послуги цього місяця маємо заплатити 3 тисячі, тобто 25% доходу. У субсидії нам відмовили. Чи правильно це?
  • Юлія Олегівна
    Що це за ноу-хау з рахунками? Як відбуватиметься монетизація пільг?
  • marijka
    Поясніть як має сплачуватись обов'язкова плата, якщо спожито менше встановленої норми. Наприклад, відповідно до нарахованих субсидій, я маю споживати 240 куб.м. газу. За грудень я витратила 180 куб.м газу. Чи зменшується розмір субсидії, якщо спожито менше? І яка в такому випадку має бути обов'язкова плата? Бо Тернопільміськгаз нарахував повну суму субсидій (як при розрахунку на 240 куб.м), а решту маю сплатити я - чи правильно це, бо роз'яснення досить різні дають щодо цього.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:01 «Моє небо впало і розбилося…»: дружина загиблого Володимира Брославського поділилася спогадами про захисника 20:00 Новини Тернополя та області за 23-29 березня. Дивіться відео! play_circle_filled 19:00 Найдорожча – понад 28 000 гривень: скільки коштує оренда однокімнатної квартири в Тернополі та що пропонують 18:00 Навіщо досвідчені городники розсипають насіння кропу по всьому городу Від читача 17:28 Донецка 17:01 У Тернополі зросла вартість прогулянок на теплоходах 16:00 На «Пасхальну кантату» запрошують тернополян play_circle_filled 15:00 Тернопільська «Нива» проводить перший домашній матч у новому році (пряма трансляція) 14:00 Безоплатні операції з імплантації штучного кришталика: як скористатися послугою 13:00 Неймовірний сирний торт з вишнею: стане улюбленим десертом на будь-яке свято 12:03 Втеча з країни за 9 тисяч доларів: авто до кордону, потім пішки, а далі — через річку 11:00 На Тернопільщині ліквідували 11 пожеж 10:03 росія атакувала «Кинджалом» та сотнями дронів: деталі нічного удару по Україні 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Андрія Галаса і Олексія Душака
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up