Дитячий травматизм, особливо в літній період, - проблема, про яку часто говорять, але яка завжди лишається актуальною. Утоплення, випадіння з вікон, пожежі та інші небезпеки – те, що лякає, але водночас змушує задуматися. Як вберегти дітей від нещастя, поговоримо під час прямого ефіру на сайті «20 хвилин» у четвер, 27 червня.
З початку літа із вікон багатоповерхівок випали уже двоє дітей. Велику проблему у літній період також становить купання на водоймах. Правоохоронці фіксували випадки утоплення. Були і нещасні ситуації – підтоплення, ураження блискавкою тощо.
Насправді більшості травм і небезпек можна уникнути. Про профілактику дитячого травматизму, основні дії та правила, які допоможуть зберегти життя ваших чад, і розкаже начальник відділу Ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області Петро Тихович.
Початок ефіру – о 15.00 на сайті «20 хвилин».
У коментарях до цього тексту ви можете поставити своє питання. Нецензурну лексику та образливі слова видалятиме модератор сайту.
№ 11 від 12 березня 2025
Читати номер
Volodya Nesterenko
Misha Darmorost