На "Рибальських посиденьках" обіцяють смачну юшку та конкурси

На "Рибальських посиденьках" обіцяють смачну юшку та конкурси

Рибалити, ділитись досвідом та говорити про екологію Тернопільського ставу будуть 7 липня на "Рибальських посиденьках". Тернополян запрошують на рибальські конкурси, обіцяють цікаві розваги для дітей та дорослих. А також усіх охочих безкоштовно частуватимуть юшкою.

Реєстрація учасників розпочнеться о 8.00 7 липня у парку Шевченка біля містка на острівок закоханих. Рибалки повинні мати з собою такі снасті: 1 поплавцева вудка або донка, або фідер, оснастка з 1 гачком. Переможцям рибальських конкурсів обіцяють призи від партнерів клубу.

Спортивно-розважальне свято "Рибальські посиденьки" організовує "Ротарі Клуб міста Тернополя".

- Проект має на меті привернути увагу громадськості до екологічних проблем Тернопільського ставу, - каже секретар Клубу Едуард Ковалишин. - Ми заохочуємо до здорового способу життя та знання історії свого міста. Запрошуємо на цей захід тернополян разом з дітьми!

До слова, цього року"Рибальські посиденьки" у Тернополі відбудуться вже вчотирнадцяте.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:00 На Текстильній завершують ремонт дорожнього покриття 12:30 Десять п'яних водіїв у вихідні виявили на дорогах Тернопільщини 12:00 В аварії біля Тернополя травмувалася 5-річна дівчинка 11:30 У гаражі тернополянина знайшли боєприпаси та наркотичні речовини Від читача 12:19 Кампанія з декларування зброї та боєприпасів в Україні триває 11:15 У Центрі правової допомоги прокоментували ситуацію щодо підозри юристці (прес-служба Центру правової допомоги) 11:00 На Тернопільщині зменшується захворюваність на ГРВІ 10:40 Графік відключення світла в Тернополі та області на 23 березня (оновлене) 10:11 Привласнення 2,3 млн грн на ремонті закладів освіти на Тернопільщині: справу передали до суду 09:30 Рятувальники посилили нагляд за природними зонами через пожежі 09:00 В останню путь Тернопільщина провела Героя Ігоря Медведєва 08:00 Подорожувати потягом тепер краще: які товари можна замовити до квитка 21:00 Кубок пам’яті Івана Білоуса: у Великогаївській громаді вшанували пам'ять футболіста photo_camera 20:00 Новини Тернополя з 16 до 22 березня: дивіться відео! 19:02 Шахрайство на пів мільйона: у розпал блекаутів виманив зарядні станції та генератори 18:00 Що сіяти у березні: поради від садівника, щоб отримати швидкий урожай 17:24 Книжкові новинки, зустрічі та автограф-сесії: як проходить книгофестиваль у Тернополі photo_camera 17:00 Тарифи на електроенергію в Україні: скільки коштуватиме кВт/год з 1 квітня 16:00 Є люкс і навіть дитячі вагони: до яких міст області курсують поїзди з Тернополя і скільки коштують квитки 15:00 Пошуки у Пужниках продовжать: другий етап стартує наприкінці травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up