На Херсонщині легше, але напруга відчувається, каже тернополянин

На Херсонщині легше, але напруга відчувається, каже тернополянин
Тернопільський фотограф Віктор Гурняк продовжує свою роботу на півдні України. Зараз він приїхав на Арабатську стрілку до місця дислокації наших військових.

Свої перші враження від побаченого на території, яка готується до першого удару російської армії Віктор розповів кореспонденту «20 хвилин» телефоном у медіа-кафе CafeteRIA.

Віктор працював раніше у Криму, захопленому російськими військовими та проросійськими силами. То Херсонщина видається йому набагато привітнішою. Адже тут у журналістів ніхто не стріляє і людей посеред вулиці не обшуковують.

-          Тут працювати набагато приємніше, - каже Вік тор. – зараз їхати у Крим західнику було б не дуже обачно, тому я зараз працюю з українськими військовими. Набагато приємніше спілкуватися із місцевим населенням. Люди привітні, доброзичливо ставляться до мене  та й взагалі до українців. Але у повітрі відчувається напруга. Усі готуються до найгіршого. Тривожно тут. Адже якщо не дай Бог розпочнеться війна, ця територія першою потрапить  під удар.

Віктор каже, що наші солдати тримаються і мають високий бойовий дух. Але усі надіються, що все вирішиться таки мирно.

Коментарі (1)
  • Anonymous
    "Арбатська стрілка" - це вияснення стосунків між угрупованнями на вул.Арбат у Москві. А от піщана коса-півострів у західній частині Азовського моря, в АР Крим і Херсонській області, що відділяє Сиваш від Азовського моря - це Арабатська стрілка
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Від 350 до 1200 гривень за годину: які ціни на розчистку снігу в Тернополі 20:03 Скільки років стажу треба для пенсії у 2026 році і що робити, якщо його бракує 19:47 Графік відключення світла в Тернополі та області на 12 січня 19:00 Небезпека над головою: як вберегтися від бурульок Від читача 16:01 Верифікація як пастка: як шахраї обманюють користувачів Instagram 18:00 До 19° морозу прогнозують на Тернопільщині на 12-14 січня 17:00 На Тернопільщині стоворять асоціацію громадських організацій 16:00 Міністерство освіти схвалило посібник для оновленого «Захисту України» 15:00 «Кожен день полону — це тортури не тільки для них, але і для нас» photo_camera 14:00 За ніч у Тернополі евакуювали 17 автомобілів та вивезли близько 1800 м³ снігу 13:00 Вона сказала «Так»: тернополянин освідчився коханій на сцені Драмтеатру 12:02 Перерахунок пенсій у 2026 році: що змінилося і на скільки зростуть виплати 11:00 Правила, що допоможуть вберегтися від переохолодження: зберігайте та надсилайте рідним 10:00 У поліції назвали дві основні причини аварій, що сталися у 2025 році на Тернопільщині 09:00 Підтвердили загибель 24-річного Героя з Тернопільщини Максима Ганчина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up