Асфальтують аварійний міст на Об’їзній неподалік «Подолян»

Асфальтують аварійний міст на Об’їзній неподалік «Подолян»
  • На трасі Р-41 Обхід Тернополя стартували роботи з влаштування нового асфальтобетонного покриття на другій половині мосту.
  • Невдовзі відкриють повноцінний рух через 42-метровий шляхопровід.

Про це повідомили на сторінці Служби відновлення та розвитку інфраструктури Тернопільщини.

Шляхопровід через залізницю розташований на 1 кілометрі дороги, біля ТРЦ «Подоляни».

Ремонт аварійної споруди стартував у вересні 2023 року, а вже у грудні транспорт поїхав через відремонтований лівий проїзд.

Відео дня

– Підрядна організація Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області нанесла перший, вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття на правий проїзд шляхопроводу. Попереду – верхній шар покриття, розмітка та облаштування інфраструктури, –  йдеться у новині. 

Нагадаємо, до ремонту шляхопровід на 1 кілометрі траси Р-41 Обхід Тернополя перебував у аварійному стані. Під час повномасштабної війни кількість транзитного транспорту на Р-41 значно зросла, а відповідно навантаження на шляхопровід. Служба відновлення ініціювала невідкладний ремонт споруди через високий ризик руйнування та численні пошкодження.

– Через загрозу руйнування споруди на стратегічній дорозі і ймовірність паралічу і автомобільного, і залізничного руху, Уряд спрямував гроші на його невідкладний ремонт. Джерелом фінансування став залишок коштів, виділених у 2022 році Європейським інвестиційним банком, – пише Служба.

Довідка. Траса Р-41 забезпечує зв’язок між дорогами міжнародного значення М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине, М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече. Відповідно, транзит оборонних, гуманітарних і комерційних вантажів в обхід Тернополя.

 

Читайте також:

На дорозі Р-41 Обхід Тернополя ремонтують шляхопровід через залізницю

На якому етапі ремонт на трасі Обхід Тернополя біля «Подолян»

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Stepan

    Дебіли кончені
  • Галина

    Ви що спеціально уточнюєте де той міст?для кого?та для чого?

keyboard_arrow_up