Біля готелю "Тернопіль" вдруге за місяць знесли паркан. Хто за нього платитиме

Біля готелю "Тернопіль" вдруге за місяць знесли паркан. Хто за нього платитиме
  • Аварія на вул. Замковій сталась вночі 27 жовтня. Як повідомляють у поліції, водій був нетверезим.
  • Так огорожу біля готелю "Тернопіль" вже вкотре зносять. Хто платитиме за її відновлення - читайте у матеріалі. 

Як повідомили в управлінні патрульної поліції, 27 жовтня, 03:30 год 24-річний водій автомобіля Nissan Qashqai не впорався з керуванням. не вибрав безпечної швидкості та здійснив наїзд на перешкоду, а саме на дорожнє огородження.

При перевірці документів у чоловіка, інспектори виявили у нього ознаки алкогольного сп'яніння: різкий запах алкоголю з порожнини рота, виражене тремтіння пальців рук, нечітка мова.

Результат огляду на алкотесті - 1, 71 проміле алкоголю в крові (дозволена норма - 0, 2 проміле).
На водія склали відповідні адміністративні матеріали, які надалі передадуть в суд.

Нагадаємо, понад рік тому біля готелю "Тернопіль" мажорка на Nissan 6 серпня знесла огорожу. З відео, яке поширювали у соцмережах тернополяни, помітно, що вона була не зовсім твереза. Жінка нецензурно висловлювалася на адресу патрульних та відмовилася пройти огляд на стан сп'яніння у медзакладі.  

Вже цього року "подвиг" скандальної Зоткіної повторили. 25 вересня, 41-річна водійка автомобіля BMW, здійснила наїзд на металеве дорожнє транспортне огородження.

Як з'ясували журналісти "20 хвилин", паркан біля готелю "Тернопіль" обслуговує КП "Теропільміськсвітло". До кінця дня 28 жовтня мали розпочати роботи із відновлення. Проте скільки вони вартують - наразі невідомо. 

У випадках, коли стається пошкодження майна комунальної власності - роботи виконує управління ЖКГ або ж відділ технічного нагляду. А от у фінансування є два шляхи: якщо винуватця знайшли - гроші на ремонт платить він, а суму визначає суд. Якщо ж правопорушника не виявили - гроші на ремонт виділяють із міського бюджету, а отже за шкоду платимо ми із податків. 

Тому, в управлінні ЖКГ, закликають фіксувати правопорушників, які чинять пошкодження міського майна та у випадку, якщо їх помітили - одразу повідомляйте поліцію. 
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • inkognito
    Чи дорожники чекають коли зібьють кого не дай Боже?!
  • inkognito
    Дайош кожному не тверезому водію бетонний стовб!!!!!
  • Тарас
    Бетонний відбійник поставити уже пора
  • David Starr
    А Зоткіна куди поділась? :)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Дні ангела у березні 2026: повний календар іменин та як обрати ім'я дитині 20:01 Помідори – 45 грн, кабачки – 12 грн, а кавуни майже 7 грн: де дешевше купити насіння у Тернополі 19:00 На війну привіз власну зброю і сім тисяч боєприпасів 18:20 Тернополянин здійснив передоплату, а шини так і не отримав Від читача 17:50 З початку воєнного стану майже 2000 ветеранів отримали послуги Служби зайнятості Тернопільщини 17:00 Електронні трудові книжки: що варто знати працівникам та ФОП? 16:00 Як приготувати буряк по-корейськи 15:00 Як відбуватиметься національний мультипредметний тест у 2026 році: ключові дати 14:00 Підсніжники по 70–80 гривень: де в Тернополі продають первоцвіти та які штрафи загрожують 13:00 У Чорткові під час пожежі в багатоповерхівці врятували літнього чоловіка 12:00 Аварія у Тернопільському районі: водій «AUDI A6» врізався у паркан 11:09 Інстафото на озері Комо та благодійні місії в Африці: куди депутати міськради їздили у відрядження photo_camera 09:40 Графік відключення світла в Тернополі та області на 28 лютого 09:00 Війна забрала життя 29-річного тернополянина Олександра Степаняна
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up