Днями на маршрут №2 виїхав ще один низькопідлоговий чеський тролейбус

У Тернополі продовжують оновлювати комунальний громадський транспорт міста.
24 березня перший з трьох придбаних низькопідлогових тролейбусів Škoda 24T розпочав свою роботу по 2-му тролейбусному маршруту Тернополя.
А 30 березня для зручності жителів і гостей міста на маршрут виїхав ще один такий тролейбус.
Працюють вони на міському маршруті №2 «Вул. Тролейбусна – вул. Лесі Українки».
Ще одна одиниця електротранспорту наразі проходить технічний огляд і готується до виїзду.
За інформацією КП "Тернопільелектротранс", прибули три низькопідлогових тролейбуси з чеського міста Маріанські Лазні. Готують до відправлення в Україну наразі тролейбус і з міста Прешов (Словацька Республіка).
Читайте також: Чеський тролейбус за понад 15 000 євро у Тернополі. Ми перевірили, чи комфортно в ньому їхати
Нагадаємо, у лютому Тернопіль в лізинг придбав 15 нових автобусів, 10 з них уже пройшли реєстрацію і виїхали на маршрути міста.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Kostia KostyaОстанній з трьох низькопідлогових тролейбусів невідомо коли виїде - кілька днів тому хтось умудрився розбити бокове скло
-
Kostia KostyaЦей скоро теж буде в Тернополі