У тернопільській маршрутці пасажири квитків не беруть, водій пропонує взяти їх "на розпал"

У тернопільській маршрутці пасажири квитків не беруть, водій пропонує взяти їх "на розпал"
  • Гору квитків на проїзд біля водія у маршрутці №13 в понеділок, 1 липня, побачила журналістка "20 хвилин".
  • На запитання "чому квитків так багато?" водій маршрутки відповів, що ці квитки хтось може забирати додому "на розпал".

У маршрутці №13 близько 14.30 в понеділок, 1 липня, пасажирів було небагато. При вході оплачуємо за проїзд і одразу в очі кидається ціла гора квитків, які залишились без власників. 

Водій маршрутки представлятись відмовляється. Здачу, за розрахунок готівкою, журналістці віддає разом із новим квитком, тих, що лежать біля сидіння, ніхто не чіпає. На запитання чому квитків так багато, водій пропонує забрати їх додому "на розпал".

- То ще небагато, от до вечора буде ще більше, - каже він. - Хочете? Забирайте, додому, будете мати на розпал. Мені не шкода паперу. 

Як розповідає водій маршрутки, люди рідко просять видати квиток, тому усі зайві збираються на купу. Куди їх дівають потім чоловік теж не розповів. 

За кілька зупинок у маршрутку зайшло шість пасажирів. Троє з них розраховувались картками. Їм картку повертали разом з квитком. Чи забрали свої квитки інші пасажири журналістка не помітила.

Читайте також: В маршрутці пасажира без квитка оштрафували на 140 грн

Нагадаємо, рішення про те, щоб контролери могли на місці накладати штрафи за безквитковий проїзд від імені виконавчого комітету, прийняли 20 грудня. За безквитковий проїзд у маршрутці можуть оштрафувати на 140 грн. І не вплинуло на це навіть рішення суду про припинення дії рішення виконкому про тарифи на проїзд. 

А ви забираєте квиток, коли їдете у громадському транспорті? Відповідь залишайте у коментарях.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • V
    Коли буде виконуватися рішення судів, в яких вказано що вартість проїзду в маршрутках - 5 грн, в тролейбусах - 4 грн? Шановні журналісти, піднімайте цю тему щодня! Потрібно якось вирішувати проблему!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:45 У Тернополі збирають теплі речі і смаколики для захисників 13:00 У Катедрі молитимуться до ікони з мощами святого Володимира Великого 12:25 Нещасний випадок на Кременеччині — загинув 67-річний чоловік 12:00 Синоптики попереджають про туман на Тернопільщині і ожеледицю Від читача 12:12 Які документи для отримання ваучера має надати особа з числа ВПО в центр зайнятості? 11:30 На Тернопільщині запускають реабілітаційний проєкт «Сила двох» 11:00 У пожежі в Копичинцях травмувався чоловік 10:31 У ДТП на Кременеччині загинула 77-річна жінка 09:50 На Тернопільщині застосовують спеціальний графік аварійних відключень 09:30 Укрзалізниця з 22 січня оновила графік руху поїздів 09:00 Теребовлянська громада прощається із захисниками Віктором Кравчуком та Василем Куліковським 08:01 У Міноборони роз'яснили порядок та шляхи набуття статусу учасника бойових дій 22:25 Графік відключення світла в Тернополі та області на 22 січня 22:00 Перебігали дорогу біля людських будинків: неподалік Тернополя помітили диких косуль play_circle_filled 21:01 У Чорткові з'явиться новий автобусний маршрут 20:00 «Ми всі маємо допомагати»! Як тернополянка облаштувала «Пункт незламності для тварин» photo_camera 19:01 Пара постійно сварилася і дошкуляла сусідам. Журналісти «20 хвилин» побували на місці вбивства 18:10 Чортків'яни тепер безплатно можуть дістатись автобусами до сіл громади: які умови 17:10 Зламали носа та побили військового у Кременці: причетні місцеві підприємці. А «рішати» приїхав «підполковник ТЦК» 16:40 Водопостачання та водовідведення споживачам з 10 сіл надаватиме Тернопіль за договорами
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up