Хто може безкоштовно користуватися спецрейсами, а кому потрібно платити: роз'яснення міськради

Хто  може безкоштовно користуватися спецрейсами, а кому потрібно платити: роз'яснення міськради

Під час карантину громадський транспорт міста перевозить лише людей зі спеціальними посвідченнями. У міськраді вирішили: медики на час карантину за проїзд не платитимуть.

У Тернополі організовано спеціальні перевезення міськими автобусами і тролейбусами працівників підприємств, установ та організацій, які в умовах надзвичайної ситуації забезпечують життєдіяльність міста Тернополя, в тому числі працівників закладів охорони здоров’я комунальної форми власності, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, комунальних підприємств, а також працівників підприємств і організацій, які забезпечують виробництво продуктів харчування, аптечних закладів, Тернопільської дирекції АТ «Укрпошта», працівників аварійних служб виключно при наявності посвідчень та в захисних масках, по шляху проходження тролейбусних маршрутів №№ 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11 та автобусних маршрутів №№ 1А, 5А, 6, 8, 23, 25, 35, згідно окремих розкладів на робочі та вихідні дні, з 6:30 до 9:30 та з 16:30 до 20:30.

Розклади відправлень складені для оптимального пасажиропотоку, коли спеціальними перевезеннями користується більшість пасажирів.

УВАГА! 30 березня оновлено розклади спецрейсів тролейбусних маршрутів №2 та №10. Розклад можна переглянути за посиланням.

Право на проїзд автобусами і тролейбусами, які виконують спеціальні перевезення, здійснюється за допомогою АСООП та  надається лише за умови пред’явлення перепусток. Їх є два види.

  1. «Спеціальний дозвіл на проїзд у спеціальному транспорті» – картонна картка з порядковим номером, підписом міського голови та печаткою Тернопільської міської ради, на якій вказуються прізвище, ініціали та місце роботи власника картки. Дана картка надає лише право зайти у спеціальний транспорт, натомість проїзд оплачується на загальних підставах згідно діючих тарифів – за допомогою «Соціальної картки Тернополянина», неперсоніфікованого електронного гаманця, банківської картки, смартфоном з функцією NFC або готівкою. Для власників пільгової «Соціальної картки Тернополянина» (наприклад, працюючі пенсіонери, які мають «Спеціальний дозвіл») зберігається право безкоштовного проїзду за умови фіксації поїздки через валідатор.
  2. «Спецпроїзний» – пластикова неперсоніфікована картка, якою фіксується факт проїзду, шляхом її фіксації через валідатор. Проїзд за наявністю такої картки безкоштовний. «Спецпроїзний» видається окремим категоріям медичних працівників, які безпосередньо задіяні у боротьбі з пандемією COVID-19.

«Спеціальний дозвіл» та «Спецпроїзний» дійсні лише за умови пред’явлення документа, яким можна ідентифікувати пасажира – паспорт громадянина України, ID-картка, службове посвідчення тощо.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:03 Чотирьох дітей віддають у патронатну сім’ю. А ті вірять, що мама сьогодні прийде і забере 13:20 Травма через неприбраний сніг чи лід: як діяти і хто відповідає 12:40 Вночі водій з ознаками сп'яніння пропонував хабар патрульним 12:15 Учасник бойових дій, ветеран, політик: що ще відомо про нового голову ОДА Тараса Пастуха play_circle_filled Від читача 16:01 Верифікація як пастка: як шахраї обманюють користувачів Instagram 11:50 Понад два мільйони гривень має відшкодувати лікарня: рішення апеляції у справі смерті 4-річного хлопчика 11:30 Графік відключення світла в Тернополі та області на 13 січня 11:20 Відійшов у вічність протоієрей храму в Підгородньому о. Анатолій Залізницький 10:45 Поки медики рятували: після аварії в Гаях Шевченківських в потерпілої вкрали рюкзак 10:25 13 січня через Східний тимчасово не курсують тролейбуси 09:35 Юні музикантки з Тернополя здобули перемоги на міжнародних конкурсах 09:00 Тернопільщина прощається з Героями Іваном Гуменюком та Андрієм Бондаренком 08:00 У Польщі хочуть змінити правила працевлаштування для українців 22:59 Помер школяр-шестикласник з Мшанця 22:00 Нерукотворна краса: дивіться фото замерзлого Джуринського водоспаду 21:09 Президент призначив Тараса Пастуха новим головою Тернопільської ОДА: що про нього відомо 21:00 В Україні продовжать воєнний стан та мобілізацію 20:00 У Тернополі вночі 13 січня проводитимуть вивезення снігу: водіїв просять прибрати авто 19:01 Критична інфраструктура Тернополя потрапляє під графіки відключень світла за новими правилами 18:30 Редакція «20 хвилин» у Тернополі шукає журналістів у команду
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up