На дорогах Тернопільщини: у трьох ДТП четверо постраждалих

На дорогах Тернопільщини: у трьох ДТП четверо постраждалих
У аваріях, які трапились у п'ятницю, 20 листопада, збили пішохода, постраждало дві пасажирки та жінка-водій.

Про ДТП, яка трапилась у смт. Вишнівець Збаразького району повідомлення у відділ поліції надійшло о 1.30. 35-річний водій Mercedes Sprinter збив місцевого 45-річного жителя. Постраждалого доставили у лікарню, але не госпіталізовували. 

У іншій ДТП, яка трапилась близько 8.20 на 112 км автодороги "Львів-Тернопіль", постраждала 27-річна львів'янка, яка кермувала "ЗАЗ Vida".

- Їдучи у напрямку Тернополя, водій "ЗАЗ Vida" виїхала на зустрічну смугу, де зіткнулась з вантажівкою Iveco за кермом якої був 39-річний жител Закарпатської області, - повідомляють в управлінні ДАІ. - В результаті аварії водія "ЗАЗ Vida" доставили з важкими травмами у обласну лікарню Тернополя.

Ще одна ДТП трапилась на центральній дорозі с. Гаї Шевченківські. Близько 9.35 53-річний львів'янин, водій "дев'ятки", їдучи у бік Тернополя не впорався з керуванням і допустив перекидання авто. В результаті аварії травмувались 60-ти та 63-річна пасажирки. Проте госпіталізовані не були. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:36 Класи ділитимуть на групи: що зміниться в школах з нового навчального року 09:00 Білецька громада зустрічає Героя: На щиті повертається Василь Шумський 08:00 Між Кременцем і Почаєвом перекривають дорогу через ремонт моста: схема об'їзду 22:00 В Україні працює система для пошуку зниклих і військовополонених: як скористатися Від читача 15:36 «Брама»: як смартфон у руках кожного українця стає зброєю проти пропаганди та шахрайства 21:00 Є люкс і навіть дитячі вагони: до яких міст області курсують поїзди з Тернополя і скільки коштують квитки 20:00 Хтось на фронт, хтось у декрет. Чому за три роки винних у сліпоті 22 пацієнтів лікарні так і не покарали 19:37 Хрести, вкриті квітами: унікальний обряд із Монастирка став національною спадщиною 19:00 Смерть однорічного Єремія у лікарні: адвокати обвинувачених медиків хочуть допитати дев’ять свідків 18:10 У Бережанах облаштовують меморіал загиблим Героям 17:22 Як на Тернопільщині за допомогою дронів виявляють паліїв 16:50 Дощі та похолодання принесе на Тернопільщину початок квітня 16:10 Поблизу Тернополя та у Бережанах ремонтують дороги 15:30 У Кременці горіли чотири автомобілі play_circle_filled photo_camera 14:50 В Україні працює перша приватна ППО 14:15 Понад 50 мішків сміття зібрали під час екоакції у парку «Сопільче» photo_camera 13:40 Чому поліція продовжує «ловити на фару» під час тривоги: ми запитали 13:30 Срібло сипалося на ходу: у Мельниці-Подільській школярка зупинила крадіжку з ювелірного магазину photo_camera 12:45 На кілька годин змінили рух тролейбуса №6 12:30 В аварії на Руській постраждав неповнолітній
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up