На дорогах Тернопільщини зупинили гігантську фуру вагою 135 тонн

На дорогах Тернопільщини зупинили гігантську фуру вагою 135 тонн

Нехтування законом зафіксували служба автомобільних доріг спільно з Укртрансбезпекою та Національною поліцією.

- У смт. Підволочиськ затримали автомобіль MAN, котрий належить перевізнику ТзОВ "Укртрансальянс", вага якого 135 тонн, - повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг. - Це більш ніж утричі більше допустимої норми. Остання, нагадаємо, становить 40 тонн.

Водій відмовився виконувати прохання служб заїхати на пересувний ваговий комплекс. Вагу автомобіля вирахували після проведення документального контролю: додали вагу автомобіля, причепа та вантажу.

Транспортний засіб рухався з Іллічівська до Івано-Франківська. Масштаб завданих мережі доріг України збитків можна тільки уявити. На протяжність подоланого вантажівкою шляху орієнтуватимуться і спеціалісти Укртрансбезпеки, накладаючи штраф на перевізника, а він вимірюватиметься у євро.

Корисне посилання

Актуальні ціни на Lada у Тернополі на Automoto.ua.

До слова, у випадку необхідності перевезення вантажу, котрий важчий за допустиму норму, перевізник згідно чинного законодавства зобов'язаний взяти спеціальний дозвіл в Укравтодорі та сплатити кошти.

Чтайте також: Рекордний штраф у Тернополі: перевізника оштрафували на 45 тисяч євро

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (29)
  • апр
    https://te.20minut.ua/Podii/gigantska-fura-vezla-cherez-ternopillya-mlin-pereviznik-zapevnyae-scho-10659514.html
  • Виктория Иванова
    Хлопці, а де обіцяне спростування?

    Як виявилось, дозвіл таки є!!!

    Просто деякі товариші, що його вимагали, тупонькі: то код не такий, то не годен його прочитати, то не має чим...

    Хотіли, щоб їм "підмастили"...

    А
  • апр
    Добрий вечір. Для мене дивно що ця ситуація потрапила в пресу, так як на дане перевезення отриманий дозвіл за номером 50061-002383616-068-01 від 16.11.17р і Укртрансбезпека і Національна поліція володіли інформацією що транспортний засіб рухається з дозвільними документами. Чому така крива інформація потрапила в пресу не тяжко здогадатися, напевно хтось з контролюючих органів хотів отримати медаль або премію. Далі по даній ситуації будемо спілкуватися зі всіма учасниками з фабрикованоі  ситуаціі, щоб відстояти справедливість, яка на сьогоднішній день (птица цвета ультрамарин).
  • Олексій Сивопляс
    Дуже жаль, що в погоні за "гарячими новинами" журналісти не спромоглися, а бо не захотіли,  вияснити реальний стан справ. Цей автопоїзд, в розрахунку на збиток для дорожнього покриття, завдає значно меньше збитків, ніж стандартні 20 тонн і фури що нині ганяють з перевантаження до 30 тонн і більше. Як людина, що попрацювала у сфері важковагових і негабаритних перевезень більше 20 років можу запевнити вельмишановну публіку, що на таке перевезення обов'язково береться дозвіл у всіх відповідних інстанціях, починаючи з автодору і мостоекспертизи, і закінчуючи відповідним департаментом поліції. Не думаю, що не маючи відповідного дозволу такий автопоїзд зміг би безкарно доїхати від Одеси до Тернополя.  Тут повністю проглядає непрофесіоналізм місцевої укртрансбезпеки і журналістів. Я б на місці Укртрансальянсу подав позов до суду на видання і їх співробітників за спробу завдати шкоди репутації компанії.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:25 Грабіж на 40 тисяч гривень у Тернополі: апеляційний суд змінив вирок 10:50 У Ланівцях п'яний водій пропонував поліцейським 15 тисяч гривень хабаря 10:20 Глава УГКЦ у Чорткові іменував отця Андрія Лемчука митрофорним протоієреєм 09:40 У Кракові пошкодили могилу Богдана Лепкого. Тернопільський художник готовий допомогти з відновленням Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 09:00 На Херсонщині загинув військовослужбовець із Кременця Сергій Чумашов 08:30 Укрзалізниця змінила рух поїздів після нічної атаки: деякі курсують через Тернопіль 07:53 Вночі ворог завдав масованого удару по Києву: багато загиблих та постраждалих, людей шукають під завалами 21:00 Сильний вітер і невеликі дощі очікують на Тернопільщині 6 липня 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:00 Із виїзних матчів розпочне сезон Першої ліги тернопільська «Нива» 18:00 У заповіднику «Медобори» фотопастка зафіксувала червонокнижну видру 17:00 Любителів велоспорту запрошують взяти участь у перегонах «Круті віражі» 16:00 Понад 3,6 млн грн: у Чортківській громаді підрахували економію від роботи сонячних електростанцій 15:00 Вісім пожеж за добу: на Тернопільщині найчастіше горіла суха трава 14:00 Блаженніший Святослав Шевчук перебуває з візитом на Чортківщині 13:00 Хода та акція на підтримку військовополонених і зниклих безвісти пройшли у Тернополі photo_camera 12:00 У Зарваниці відкрили та освятили нову пластову домівку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up