Партнер рубрики Дороги і транспорт

На Гаївському мості встановили висотні обмежувачі. Але чи зупинить це вантажівки

На Гаївському мості встановили висотні обмежувачі. Але чи зупинить це вантажівки
  • Висотні обмежувачі до 2,5 метрів на Гаївському мості встановили 15 травня. Один уже пошкоджений.
  • У відділі технагляду кажуть, водіям великогабаритного транспорту байдуже на обмежувачі, штрафи та знаки.
  • Проблема не вирішиться, поки водії не навчаться культури на дорозі. 

Нагадаємо, частину Гаївського мосту для ремонту перекрили 2 травня. З іншого боку забезпечили двосторонній рух для легкового транспорту. А проїзд вантажівкам заборонили, але водії нехтували дорожніми знаками. Патрульна поліція почала контролювати проїзд великогабаритного транспорту, штрафувати. І ще встановили три камери відеоспостерження. Але ні камери, ні патрульні, ні штраф у розмірі 255 грн не впливають на водіїв фур та вантажівок.

Ще до перекриття мосту у міській раді говорили про обмежувачі руху для великогабаритного транспорту. Перші габаритні ворота з висотою 3,5 м встановили трохи більше, ніж через тиждень після початку ремонтних робіт. І тоді ж фура знесла ці ворота, пошкодила повністю конструкцію.

У середу, 15 травня, встановили висотні обмежувачі на 2,5 м. Як повідомляють водії, один вже теж пошкодили. 

- Обмежувач висоти з однієї сторони вирвав Sprinter, - повідомляють водії. - Трос з кріпленням - у підвішеному стані. 

Начальник відділу технагляду ТМР Олег Вітик каже, поки водії не навчаться культури на дорозі і не почнуть дотримуватися правил, то нічого не допоможе.

- Згідно із рішенням виконавчого комітету, яке прийняли на основі рішення техногенної комісії, проїзд на відкритій частині мосту дозволений лише для легкового транспорту з обмеженням до трьох тон, - каже пан Вітик. - Ми хотіли зробити краще, прийняли рішення, щоб пропускати транспорт висотою до трьох з половиною метрів. Всі все одно їдуть на знаки і не реагують ні на що. І штрафи на них не впливають. Водіям великогабаритного транспорту легше сплатити штраф, ніж об'їжджати сорок кілометрів. Той обмежувач на три з половиною метри знесли. Тоді замовили інші - до двох з половиною метрів. 

Про те, що один обмежувач уже теж знесли, пан Вітик не знав. Каже, що він знову фотографуватиме знищений об'єкт і писатиме звернення у поліцію. Що ще зробити, щоб обмежити рух через аварійний міст, у міськраді не знають. Потрібно, щоб водії самі не порушували ПДР.

Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, TelegramInstagramViber та YouTube.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Назарко
    ну так штраф має бути такий щоб обїзжати було вигідніше, і поліція щоб там була цілодобово і кожен розумів що він не зможе там ніяк проїхати,  а ще краще не в носі длубатись, роставляти пальці  і придумувати відмазки, а ремонт зробити швидко, як в цивілізованому світі, прям світова проблема на два роки - місточок відремонтувати.
  • Оксана
    А проститутки там ще стоять?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:00 Павло Вишебаба одружився: після весілля завітав до книгарні в Тернополі photo_camera 12:00 Волонтери у Тернополі збирають речі для поранених військових: що потрібно і куди приносити 11:00 Кабмін вніс зміни до правил мобілізації: що змінилось для тих, хто має відстрочку 10:00 Теракт у Києві: поліцейських звинувачують у залишенні людей без допомоги. Розпочнуть розслідування Від читача 10:08 ПрАТ "Тернопільський кар'єр" шукає працівників 09:00 Війна забрала життя Героїв Василя Солоненка та Михайла Грабовського 21:00 Всесвітньо відома дорога паломників: Шлях Святого Якова можуть прокласти містами Тернопільщини 20:00 «Бабцю, напечіть домашніх пляцків — скоро буду вдома»: Петро Базар повернувся з полону play_circle_filled 19:00 У Теребовлі відновлюють нічну екскурсію Замковою горою з «Князем Васильком» play_circle_filled 18:04 У Києві чоловік відкрив стрілянину та захопив супермаркет: є загиблі та поранені 18:00 Сезонна алергія: календар цвітіння рослин, які можуть стати збедниками 17:00 Від бойового медика до фермера: ветеран Віктор Штурма розвиває ягідний бізнес на Кременеччині 16:00 Війна забрала життя Героїв Володимира Брощака та Володимира Ягнича 15:00 У бісеринках — цілий світ: як тернополянка Діана Шрамов’ят відроджує традиційні прикраси 14:00 Назвали імена дітей з Тернопільщини, які вибороли нагороди в Міжнародному конкурсі імені Петра Яцика
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up