Тернополяни скаржаться на нову зупинку громадського транспорту, що на вулиці Шептицького

Тернополяни скаржаться на нову зупинку громадського транспорту, що на вулиці Шептицького
  • Тернополяни скаржаться на нову скляну зупинку, що облаштували на вулиці Митрополита Шептицького.
  • Дехто вважає, що зручну зупинку, розташовану всередині приміщення, забрали у людей заради відкриття магазину.

- Раніше зупинка була в приміщені, – розповідає тернополянин Олег. – Це було дуже зручно. А зараз все забрали, поставили цю скляну коробку. Вітер, дощ... На місці старої зупинки зроблять магазин, а на людей байдуже.

Не подобається тернополянам і те, що стара зупинка була більшою, там могли сісти близько 20 людей. Зараз же більшість людей стоять поруч.

- Мене тішить тільки те, що скло ще не помалювали і не позаклеювали оголошеннями, – каже тернополянка Ольга. – Кожного дня тут сідаю на маршрутку. Зранку людей багато. Пенсіонерам сісти немає де. Спершу я думала, що старе місце залишать, але кілька днів тому побачила двері.

Перехожі та працівники магазинів поруч впевнені, що там облаштують ще одну торговельну.

Журналіст «20 хвилин» надіслав офіційний запит до міської ради з проханням перевірити наявність дозвільних документів. Наразі ми очікуємо на відповідь. Що облаштують на місці старої зупинки – читайте згодом.  

А як ви ставитесь до таких змін. У яких мікрорайонах міста зупинки не є зручними? У  Діліться своїми думками у коментарях!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Ігор
    Взагалі весь цей комплекс розташований на території яка належала до тої недобудованної обласної бібліотеки. І мабуть дозвола дали будувати то все якраз через те що там мала бути  належна ЗУПИНКА а не приватні магазини. (яким чином під забудову дали такий кусок землі?) то тре питати лисого, тим більше що то обласна а не міська бібліотека. Ось вам і робота для нашої прокуратури і приклад як крадуть і відмивають нахаляву землю, Хто будував і яке початкове призначення будівлі і хто власники ? Ось і будем знати наших КАЗНОКРАДІВ )
  • David Starr
    Тепер хай люди дружно чекають в магазині _
    гср reply David Starr
    або краще хай бойкотують той магазин і нічого там не купляють
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:30 У Яблунові невідомий вночі обікрав Алею Героїв: поліція шукає причетного 17:00 До 9 років ув’язнення засудили 20-річного жителя Тернопільщини за вбивство односельця 16:13 Директора лікарні на Тернопільщині викрили на схемі для надання відстрочки військовозобов’язаним 16:03 Підозра та обшуки: що відомо про скандал із забудовником у Тернополі Від читача 09:24 Брифінг щодо грантових можливостей Служби зайнятості для бізнесу 15:40 Податкові пільги 2026: що змінилось і де шукати актуальну інформацію 15:05 Як проходить ВЛК та кому час на повторний огляд: гайд для цивільних і військових 14:22 На посаду заступниці начальника Тернопільської ОВА призначили Наталію Масник 13:40 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 4-5 квітня 13:35 Володимир Богайчук — новий керівник Збаразької центральної лікарні 13:00 На Тернопільщині 22-річний водій порушив ПДР і заробив кримінал 12:30 Розклад богослужінь та графік освячення верби у церквах Тернополя 12:00 У Тернополі триває благодійна акція до Великодня «Діти — дітям» 11:46 Графік відключення світла в Тернополі та області на 3 квітня (оновлене) 11:30 Електронні квитки на електрички Тернопільщини та Заходу України тепер доступні у застосунку УЗ 10:30 Замість заробітку тернополянка втратила понад 87 тисяч гривень 10:00 Масову загибель котів у Касперівцях розслідує поліція 09:38 Спочатку шукали його господаря, а тепер віддають в добрі руки: історія Зевса з Тернополя (оновлене) 09:00 Тернопіль втратив Героїв Івана Климовича і Петра Деркача 08:00 В Україні розпочинають масштабне дослідження стану здоров’я дорослого населення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up