На Збаразькій - транспортний колапс (ОНОВЛЕНО)

На Збаразькій - транспортний колапс (ОНОВЛЕНО)

Затор утворився через аварію між "Тролейбусом щастя" та бусом біля "шостого магазину" 4 квітня близько 8:40. Сотні тернополян цього ранку спізнились на роботу.

Тролейбус зупинився просто на пішохідному переході.  Станом на 9:10 затори на вул. Збаразькій є досі, стоять з десяток тролейбусів.

- Бус трохи врізався в тролейбус, нічого серйозного, - каже водій тролейбуса. - Чекаємо патрульних, аби ті оформили все як має бути.

Через тролейбус, який перегородив дорогу, сотні тернополян запізнились на роботу. Окрім цього, неподалік триває ремонт дороги.

- Їхав 55 хвилин з дому на роботу. Зазвичай витрачаю на таку відстань 7 хвилин, - каже водій Віталій. - Багато авто розвертались, їхали в об’їзд. По дорозі не бачив жодного патрульного, може вони також потрапили в затор. Я шокований, що раз таку дрібницю півміста стоїть.

- Я влетіла на шалені гроші, поки добиралась на таксі, - каже Алла Лахман. - Кому було недалеко йти, виходили з маршруток і таксі, але я пішки з Баму добратись не могла. Коли я їхала, затор почався від Володимира Великого, по вулиці Злуки і аж до "шостого магазину".

"20 хвилин" зранку звернулися до патрульної поліції.

- Виклику на 102 з цього приводу не було, - коментує прес-секретар патрульної поліції Оксана Смільська. - Можливо, водії самі вирішили інцидент. Чому патрульні не врегулювали рух, я не знаю. 

 

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (11)
  • Василиса
    9-30 - 10-30.  по вул. Лесі Українки, Протасевича, Київська, Симоненка - практичного жодного міського транспорту, на зупинках море людей. Це з чим пов*язано?!
    Кактус reply Василиса
    напевне всі тоді застрягли, збився маршрут.  думаю десь всі на дружбі  чи в центрі скупчились
  • Герасимчук Ростислав
    Тролейбус щастя мать його !!!
    Петро Білецький reply Герасимчук Ростислав
    Одне нещастя від нього
    Олена reply Петро Білецький
    Тролейбус (і, відповідно, його водій) там ні при чому. Він їхав у своїй смузі, на зелене світло, тут "хвіст" тролейбуса трусонуло від удару бусом (відчула це на собі). Поспішив один бус, а відчуло це півміста (((
    Петро Білецький reply Олена
    От і маєте вам тролейбуси. Один гемор через них
    тойво reply Петро Білецький
    то що,маршрутки замість них?і все місто хай дихає солярними вихлопами?чи може таки гемор через тих хто не дивиться за дорогою?
    Петро Білецький reply тойво
    Коли в місті пробки, то вихлопів в кілька разів більше.
  • надал василь
    у нас не патрульні, а ідіоти, або керівництво їхнє дібіли. Як не треба, то катаються містом, а це ДТП біля їхнього носу, а вони не можуть пройтись оформити. Півтора години палю бензин. А вони 8000 заробляють і не роблять свою роботу нормальна(((



    Хай прокоментують, чому таке сталось. дуже цікаво
  • Кавунов Володимир
    Та якби ще дійсно ДТП, а то так царапина.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:00 У День сім’ї у Скалатському замку одружився Захисник України play_circle_filled 13:30 У Тернополі патрульні розшукали зниклу дівчинку 13:00 Від 500 гривень до понад мільйона на місяць: скільки коштує орендувати комерційне приміщення в Тернополі 12:18 На Чортківщині розшукували шестирічного хлопчика Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 12:00 Тернопільські трубачі щодня грають «Шану» під час хвилини мовчання play_circle_filled photo_camera 11:00 Тернопільський педагог Богдан Нікітюк отримав стипендію Президента України 10:30 На Євробаченні — 2026 перемогла Болгарія: що відомо про вокалістку, текст та переклад пісні play_circle_filled 10:00 Вночі росіяни завдали ударів по Дніпру та Харову: у містах — пожежі, є постраждалі 09:00 Україна увійшла в ТОП-10 країн-фіналісток Євробачення play_circle_filled 21:00 «На фронті дні народження не рахують»: інтерв’ю з водієм «Богдани» 20:00 ​​​​​​Просять відремонтувати дорогу на Зеленій. Петицію розглянуть, якщо її підпишуть 500 людей 19:00 Від капусти до баклажанів: ціни на розсаду на тернопільському ринку play_circle_filled photo_camera 18:00 Чим поливати цибулю та часник в травні, щоб урожай був хороший: поради городників 17:00 Тепло до +24º та короткочасні грози: прогноз погоди в Тернополі та області на 17—19 травня 16:06 Аварія з вантажівкою неподалік Тернополя: є загиблий, рух перекритий play_circle_filled 15:00 Скільки коштує кілограм одягу в тернопільських секонд-хендах play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up