Після жахливої аварії водій легковика під цілодобовою охороною в лікарні

Після жахливої аварії водій легковика під цілодобовою охороною в лікарні

Водій Mitsubishi, житель обласного центру, 1958 року народження, який 30 травня потрапив в аварію, у реанімації.  Йому оголосили підозру відповідно до статті 286 частина 3 ККУ та затримали згідно статті 208  КПК. Біля палати чоловіка цілодобово чергує конвой. 

Нагадаємо, 30 травня в Збаразькому районі не розминулися автомобілі MAN та Mitsubishi L200. За інформацією правоохоронців, на автодорозі Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече легковик виїхав на смугу зустрічного руху та врізався у  автопоїзд в складі сідлового тягача MAN TGA 18413. 

Кермувальник вантажівки попередньо тверезий. Але у обох водіїв взяли кров для перевірки на вміст алкоголю, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Причини небезпечного маневру, який забрав життя чотирьох чоловіків, встановить слідство. Одна з версій правоохоронців - водій іномарки міг задрімати за кермом.

Четвертий пасажир, за життя якого боролися медики, помер через дві години після автопригоди. Це - тернополянин, 1977 року народження.

Ще троє загиблих - уродженці Тернопільського району шістдесяти одного, сорока шести та сорока двох років. У кермувальника закрита черепно-мозкова травма, перелом щелепи, кісток передпліччя та ребер, а також численні рани черепа, струс головного мозку, забійна рана коліна.  

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Marcus Aurelius
    Привіт! Ви знаєте чому вижив тільки кермувальник?  ТОМУ ЩО ТІЛЬКИ ВІН БУВ ПРИСТЕБНУТИЙ! Він би цього не робив, але та пищалка пищить і пищить...
    Marcus Aurelius reply Marcus Aurelius
    Не круто пристібатись, не по пацанськи, правда? А пасажирам то й взагалі, а задніх сидінь? ...
    Marcus Aurelius reply Marcus Aurelius
    Мої знайомі з мене сміються. От смійтесь. А я буду пристібатись і на задніх сидіннях.
  • Анонім
    Виникає питання ,якщо це робоча бригада яка проводила ремонт на мережі 750 кВ ,то чому вонане була забезпечена спеціалізованим транспортом типу УАЗ "Буханка"  щоб не гасали по трасах як припарені . Складається таке враження ,що в тому Укренерго купа бабла ,що ремонтним бригадам вже виділяють для роботи іномарку .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:12 Помер учень третього класу тернопільської школи №7 09:50 Тернопільського пластуна посмертно відзначили Залізним Пластовим Хрестом 09:01 У педуніверситеті відбудеться донація на потреби ЗСУ: хто може долучитися 08:00 Укрзалізниця збільшила кількість маршрутів до Європи з однією пересадкою Від читача 19:03 Підтримка для вашого бізнесу від Тернопільського обласного центру зайнятості 21:03 Новини Тернополя за 8-14 грудня: дивіться відео! play_circle_filled 20:00 Від окопів до саду: історія ветерана Тараса Попенка 19:05 Погода на Тернопільщині 15-17 грудня: без опадів і мороз вночі 18:00 Від Миколая до Різдва: в краєзнавчому музеї у Тернополі створили святкові локації photo_camera 17:00 Авторські віночки, букети і ялинковий коник: де замовити новорічні декорації в Тернополі та їх ціни 16:00 П'ять тернопільських вулиць залишаться без водопостачання 16 грудня 15:00 Учениця Шумського ліцею отримала премію Президента України 14:00 Капелан із Тернопільщини розпочинав війну солдатом-піхотинцем photo_camera 13:00 Державні нагороди отримали військовослужбовці 105-ї бригади 12:05 Суд відправив до тюрми п’яного водія, який на переході збив маму з дворічною дитиною і втік 11:03 Скільки коштують продукти у супермаркетах Тернополя та де купувати дешевше photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up