Причину смерті робітника у Тернополі з'ясовують

Причину смерті робітника у Тернополі з'ясовують
43-річного Василя із Великих Гаїв Тернопільського району поховали 25 травня. Чоловік помер 23 травня на робочому місці, коли обрізав дерева на вул. Юності, 7. Сиротами залишилися двоє дітей.


 



В управлінні Держгірпромнагляду сворили комісію з розслідування цього випадку. Вона має з'ясувати причини та обставини смерті чоловіка. Також за цим фактом проводить перевірку прокуратура міста.
- Цей чоловік — верстатник широкого профілю КП “Тернопільтеплокомуненерго”, - розповідає керівник прес-служби управління Держгірпромнагляду в області Володимир Клименко. - В повідомленні з цього підприємства йдеться, що він для обрізання дерев виліз на будівельну люльку, взяв до рук бензопилу, щоб увімкнути її. Та раптово його самопочуття погіршилося. Він помер і випав з люльки.
На цій ділянці мали міняти тепломережу, яка вийшла з ладу, додає начальник КП “Тернопільтеплокомуненерго” Василь Штопко. Для цього потрібно було зрізати кілька дерев. Підприємство отримало дозвіл на це і працівники мали розпочати роботу. Цей чоловік готувався зрізати і сталася з ним біда.
- Він був хорошою людиною, чудовим спеціалістом, - каже пан Штопко. - Наш колектив сумує з приводу такої важкої втрати і висловлює співчуття рідним.
Через що помер чоловік - наразі під знаком питання, продовжує пан Клименко. Якщо комісія зробить висновок, що смерть пов'язана з виробництвом, то фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві призначить родині загиблого відшкодування.
Якщо ж підтвердиться, що чоловік помер природною смертю, відшкодування не буде.
- Кілька років тому на вулиці Гайовій помер вантажник, коли переносив ящики з горілкою, - пригадує керівник прес-служби. - Підтвердилося, що він помер природною смертю. Його дружина і діти не отримали жодної допомоги.
Загалом Володимир Клименко радить працівникам оформляти трудові відносини з роботодавцями. Тоді на випадок нещастя на виробництві родині дадуть допомогу.
- У лютому цього року нещастя на виробництві сталося із 55-річним жителем Зборівського району, який працював на одному з підприємств у Тернополі, - продовжує пан Клименко. - Під час різання металевої форми, чоловіка притисла конструкція вагою в півтори тонни. Із важкими травмами він потрапив до лікарні, де згодом помер.
Цей інцидент теж розслідувала комісія управління Держгірпромнагляду. Однак керівник підприємства не підтвердив, що потерпілий у нього працював. Врешті випадок не розцінили як такий, що пов'язаний із виробництвом. Тому бухгалтерія Фонду соціального страхування не нарахувала відшкодування рідним.


  

Відео дня

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (11)
  • Anonymous
    А де фото до статті, про які йдеться в газеті 20 хвилин, 27 травня, стор. 3 внизу?
  • Anonymous
    "Та раптово його самопочуття погіршилося. Він помер і випав з люльки."??? Дуже цІкава версія, щоб не заплатити. У нас це реально.
    Anonymous reply Anonymous
    Абсолютно згодна!
  • Anonymous
    Але ж ці випадки ніби- то виправдовують тих же панів, голосячи, що це не перший випадок, що ніби то нормально, що людина "природною" смертю ппомирає на робочому місці...Вчитайтесь в слова! Все це робиться з метою виправдання ...а про тих двох сиріт ви подумали, як їм зараз читати цей наклеп на свого батька...
    Anonymous reply Anonymous
    Так чому ж виправдовують? В мене навпаки вони викликали обурення? У чому виправдання?
  • Anonymous
    Пані автор, невже ви вважаєте наш народ, а в даному випадку Тернополян і жителів області тупим бидлом що не відрізнять правди від брехні?
    Anonymous reply Anonymous
    Так з чого ви взяли, що автор вважає вас тупим бидлом? Вона просто процитувала чиновника і навела декілька випадків. Тупим бидлом вас вважають такі чиновники і новоявлені пани і поміщики котрі щоб прикрити свій зад раптово забувають своїх працівників (читай кріпаків).
    Anonymous reply Anonymous
    а навіщо такий бред чиновників друкувати? ця їхня версія брид бредовий . І з юридичної точки зору сімя за таке в праві і на суд подати, оскільки триває слідсво. А може автору страхова компанія підплатила? Чи може автор про двох сиріт подумала таку фігню написавши?
    Anonymous reply Anonymous
    Я вважаю шо автор правильно зробив шо процитував цих козлів - тобто відкрив очі за кого нас вони мають. Щодо загиблого робітника а як це получається шо його (верстатника тобто людину яка працює за верстатом а не дроворуба) хтось послав нагору працювати бензопилою - хто і як за це відповість? Наскільки я розумію такою роботою має займатись підготовлена людина і з допуском для висотних робіт. Отже це вже для керівництва кримінал - можна сміло подавати до суду.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:00 Нетверезий водій на Tesla врізався в дерево на намагався втекти в кущі 12:20 Упокоївся батько митрополита Тернопільського і Кременецького Нестора Анатолій Писик 11:57 У Козівській лікарні тепер є отець-капелан 11:41 Як бізнес Тернопільщини може зменшити витрати на енергоресурси? (Прес-служба компанії Yasno) Від читача 11:35 Сучасний кінологічний центр на Київщині: турбота про безпеку, а не «розкіш за бюджетні кошти» 11:22 У Бариші чоловік самовільно чистив потічок та отримав кримінальну справу 10:50 Героя дочекалися вдома: у Залозецькій громаді зустріли Віталія Заморського, який повернувся з полону play_circle_filled photo_camera 10:07 56,9 млн збитків через знищені дерева: посадовців Бережанського лісгоспу підозрюють у службовій недбалості 09:33 Рятувальники показали відео пожежі в Бучацькій хлібопекарні: горіло 400 квадратів play_circle_filled photo_camera 09:00 Підтвердили загибель Героя з Тернопільщини Василя Шевчука, якого вважали зниклим безвісти 08:00 Tesla, який був у розшуку, зупинили патрульні в Тернополі за перевищення швидкості 22:00 Квітковий рай неподалік Теребовлі: в Деренівці розквітнуло лавандове поле play_circle_filled photo_camera 21:01 До 30 тис. грн на навчання від держави: хто може отримати ваучер, які професії доступні та де вчитись 20:30 Автівка припаркувалась біля пандуса і обмежила рух? Що робити у такому випадку 20:05 Пожежа у Бучачі: горить хлібопекарня. Що відомо? photo_camera 19:00 На Тернопільщині вводять обмеження руху для вантажівок 18:10 Багажник грошей за «непридатність»: судитимуть жителя Тернополя за неправомірну вигоду 17:26 Біля кооперативного коледжу ремонтують тротуар: знижують висоту бордюрів photo_camera 17:02 Річка Тайна потемніла, купа мертвої риби: підозрюють скиди з території спиртзаводу 16:24 Собака Беррі, який вистрибнув з палаючої квартири на 10 поверсі в Тернополі, не вижив play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up