Скільки українців не користуються пасками безпеки в авто та ТОП-5 причин чому вони цього не роблять

Скільки українців не користуються пасками безпеки в авто та ТОП-5 причин чому вони цього не роблять
  • У рамках кампанії «Пристібайся – не жахайся», яку проводить Національна поліція України, серед водіїв та пасажирів в Україні провели опитування щодо використання пасків безпеки.
     
  • Які результати 

     

95% українців згодні, що використовувати паски безпеки важливо, щоб уберегти життя в разі аварії. Але постійно ними користуються не всі.

Ось такі результати опитування:

  • 82% пасажирів на передньому сидінні стверджують, що пристібаються, а 52% − роблять це постійно.
     
  • Серед водіїв показники ще нижчі: 48 % кажуть, що пристібаються час від часу, і лише 39% – постійно.
     
  • Найгірша ситуація із використанням пасків безпеки на задньому сидінні: тільки 26% стверджують, що пристібаються, коли сидять ззаду, і лише 12% − звикли робити це щоразу.
     
  • 69% батьків пристібають дитину. Але тільки 61% батьків стверджують, що пристібають їх завжди.

Багато людей не усвідомлюють, що використовувати паски безпеки необхідно всім, хто перебуває в автомобілі, зокрема й пасажирам на задньому сидінні. Адже це місце тільки на перший погляд безпечне.

*Опитування «Сприйняття та використання пасків безпеки водіями та пасажирами» проводила компанія Gradus Research у грудні 2020 року. У ньому взяли участь 1000 респондентів віком 18−50 років у містах Київ, Львів, Маріуполь, Одеса й Харків.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (9)
  • Nadya Vasylkiv-Koroliuk
    Кожен 2ий
  • Сергій Кохмат
    Стаття для тих, хто не пристібається: https://autoreview.ru/articles/krash-testy/otvyazannye
  • Iryna Dudnik
    Завжди.
    Уже як рефлекс,сіла пристібнулась.
  • Василь Зозуляк
    20-25% - причин, згідно статті, в авто немає пасків. Непогано
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Небезпечні обряди та духовний обман: Бучацька єпархія застерігає від діяльності «цілителів» 20:00 Війна як партія без антракту — історія артилериста Диригента 19:00 Зросли на 10, а подекуди й майже на 100 грн: як змінилися ціни на проїзд із Тернополя до міст області 18:00 Пенсії в Україні зростуть з 1 березня, але не для всіх: кому і наскільки підвищать Від читача 16:03 Добірка окремих категорій пропозицій роботи від служби зайнятості Тернопільщини 17:00 На поточний ремонт асфальту – 300 мільйонів. Нова закупівля у Тернополі 16:00 Старі купюри номіналом до 10 гривень більше не прийматимуть: де можна обміняти 15:00 Ветеран відроджує старовинний млин неподалік Теребовлі: у планах музей і культурний простір 14:00 Підпалила чоловіка і облила суперницю «Кротом»: у Бережанах судили матір трьох дітей 13:00 31-річний майор з Тернопільщини Ігор Дикун став командиром 32-ї окремої механізованої бригади 12:00 Від «Буремного перевалу» до «Аватара»: що показують у кінотеатрах Тернополя у вихідні 11:00 Відійшов у вічність викладач Тернопільського педуніверситету Євген Кальба 10:00 Тернопільський медуніверситет офіційно має нового ректора: Міністр представив Петра Лихацького 09:02 Сержанта з Тернопільщини нагородили відзнакою Міністра оборони України «За зразкову службу»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up