Тернополянка просить повернути маршрут першого тролейбуса

Тернополянка просить повернути маршрут першого тролейбуса

Петицію "Повернення маршруту тролейбуса №1" на сайті єдиної системи місцевих петицій зареєструвала тернополянка Катерина Пижик.

- У зв'язку із зміною маршруту тролейбуса №1 утворились надзвичайна "товкучка" у транспорті маршруту 1А, - йдеться у тесті петиції. - Просимо вирішити питання з транспортним сполученням "Карпенка-Східний", оскільки їздити в транспорті у час пік неможливо, як результат - не можливо добратись вчасно людям на роботу.
Просимо внести зміни (повернути) маршрут тролейбуса №1 або ж збільшити кількість транспорту по маршруту 1А. 

Петицію вона зареєструвала 9 вересня. Її уже підтримало двоє людей з 300 необхідних. До кінця збору підписів залишилося 29 днів.

Нагадаємо, У Тернополі по-новому курсуватимуть тролейбуси та маршрутка. Зміни стосуються тролейбусів №№1, 5 та автобусного маршруту 1А.
 

Відео дня

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • marijka
    Шановні журналісти, Ви писали, що з вересня тролейбуси по 5 маршруту будуть ходити через центр по Руській. А вони і далі їздять через ринок. Хоч якесь спростування напишіть.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:03 Як змінилася вулиця Торговиця за 10 років у Тернополі photo_camera 21:03 Тернопіль відвідали українські, польські та білоруські режисери: що вони тут робили? 20:01 Прихистки Тернопільщини готові прийняти 102 переселенці: умови проживання та порядок поселення 18:53 Працівник ТЦК напідпитку тікав від поліції play_circle_filled Від читача 17:45 У Тернополі презентували проєкт «Повір» для жінок, які прагнуть розвитку та нових можливостей 18:00 За зберігання і збут наркотиків засуджено жителя Борщівщини 17:30 На Тернопільщині цього року усиновлено 12 дітей 17:22 Масштабна погоня: у Тернополі затримали водія, який тікав від поліції зі Збаража 17:15 «Інвестор заходить, ми «розчищаємо» дорогу»: у Тернополі презентували інвестиційний паспорт області (пресслужба С. Куйбіди) 17:00 Реставрація чи руйнування? З Церкви Різдва Христового забрали іконостас і забетонували фрески 16:10 У Тернополі затримали юнака, який намагався викрасти авто 15:35 Не пропустіть! Великий концерт «Соломія — 153» у Тернополі: вхід вільний 15:00 Майже 8 тисяч бізнесів переїхали в інші регіони у цьому році — яка ситуація на Тернопільщині 14:35 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 17 вересня) 14:20 Жителя Кременця затримали за незаконне поводження з боєприпасами 13:40 Операція на катаракту за рахунок держави: як скористатися послугою? 13:00 Верховна Рада прийняла Закон про Військового омбудсмана 12:45 ЗНО після 4 класу: думки директорів тернопільських шкіл розділилися. А що думаєте ви? 12:35 Помер лікар Заліщицького медзакладу В'ячеслав Цимбалюк 12:00 Тернопільська команда здобула Кубок України з флорболу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up