Тролейбус №7 у Тернополі змінить маршрут

Тролейбус №7 у Тернополі змінить маршрут

Рішення про зміни маршруту громадського транспорту прийняли на черговому засіданні виконавчого комітету міськради. Йдеться про тролейбус №7, який буде курсувати зі Східного масиву через вулиці Промислова, Бродівська та Лук’яновича до Центрального ринку.

Раніше цей маршрут курсував зі Східного на вулицю Промислову. Тепер же він буде сполучений новими вулицями (Бродівською, Лук’яновича і Центральним ринком), також заїжджатиме на залізничний вокзал. На маршруті курсуватимуть 4 тролейбуси.

На цей час на дорозі на Промисловій - Бродівській та Лук’яновича завершують ремонтні роботи. Також тривають роботи з влаштування зупинок.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Боско
    Люди давляться в тому тролейбусі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:15 У пожежі в Теребовлі постраждала людина 11:40 Аварія на Микулинецькій: посвідчення водійки «Рено» має ознаки підробки 11:10 Уперше за сім місяців депутати зібралися на сесію облради. Що на порядку денному? 11:00 На Тарнавського обікрали водомат: підозрюють 20-річного чоловіка з Тернопільського району Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 10:30 Другий день народження пана Василя: у Тернополі пацієнт із новим серцем повертається додому 10:00 Січена капуста забила каналізацію у Тернополі 09:30 По 1360 гривень за штуку: суд покарав чоловіка за незаконний вилов раків у Тернопільському ставі 09:00 На Вовчанському напрямку загинув полковник зі Збаража Роман Паламар 08:00 У лісі біля Сновидова зрубали 31 дерево: суд зобов’язав відшкодувати майже 190 тис. грн 22:00 Юні танцюристи з Тернополя вибороли шість золотих медалей на міжнародному чемпіонаті photo_camera 21:00 Авто прокуратури у Бучачі не пропустило карету швидкої: в установі відреагували на відео з соцмереж play_circle_filled 20:00 Мріють обійняти й нагодувати смачненьким: історія Віталія Прокіпчука, який повернувся з полону play_circle_filled 19:00 Будівництво у парку і довгобуд у центрі: у Тернополі оновили перелік інвестиційно привабливих об'єктів 18:00 Професор тернопільського технічного університету отримав премію Національної академії наук 17:11 «Це були 988 днів пекла мого сина…» З російського полону повернувся Володимир Теренда 16:40 Екстрадували з Чехії: на Тернопільщині взяли під варту чоловіка, який 11 років був у розшуку за побиття 16:02 Аварія біля Микулинецького кладовища. Є травмований 15:45 Шахраї виманили понад 103 тисячі гривень у жінки з Кременеччини 15:15 З вересня англійська стане обов'язковою у дитячих садках: з якого віку вчитимуть
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up