У тернопільському парку «Загребелля» заборонили проїзд автотранспорту та мототехніки

У тернопільському парку «Загребелля» заборонили проїзд автотранспорту та мототехніки

На засіданні виконавчого комітету міської ради 15 березня заборонили проїзд транспорту територією регіонального ландшафтного парку «Загребелля».

Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

Відповідне рішення затвердили, реагуючи на скарги громадян, та з метою забезпечення охорони, збереження у природному стані цінних природних комплексів та об’єктів регіонального парку «Загребелля».

Так, передбачено заборону проїзду територією регіонального ландшафтного парку «Загребелля» поза межами визначених в установленому порядку доріг, автомобільного транспорту та іншої мототехніки (у тому числі й квадроциклів), окрім технологічних та спеціалізованих транспортних засобів.

Відео дня

«Парк Загребелля є регіональним ландшафтним парком, на який поширюються певні екологічні обмеження. На жаль, через несвідому позицію окремих громадян, а також використання ними мототехніки, зокрема, квадроциклів, нищиться природний фонд парку, дерева, кущі, інші зелені насадження та пішохідні ділянки. Маємо чимало скарг від тернополян, тому враховуючи їх, було прийнято відповідне рішення», – зазначає міський голова Сергій Надал.

Нагадаємо, з 1 березня по 1 травня триває двомісячник благоустрою для санітарного очищення та озеленення території Тернополя та населених пунктів, які входять до складу громади.

 

Читайте також:

1 березня в Тернополі розпочинається двомісячник благоустрою

У Тернополі в парку незаконно добували березовий сік

У парку "Загребелля" небайдужі тернополяни зібрали близько 8 тонн сміття

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
 • Читач72

  Чому прокуратура досьогодні не посадила посадовців за допущення будівництв в парку який є заповідником і усі знаємо що там будувати заборонено???
 • Микола Унгурян

  тобто ровер може завадити розвитку цінних природніх комплексів, а важка будівельна техніка з новобудов - то ні?

  НУ і може варто було б для початку встановити межі парку, поки там є ще чому встановлювати межі
 • Оксана Авраменко

  Ото вже маємо файного мера! Так хвилюється про парки, що вирішив ще більше їх позабудовувати. А шо, люди ж просять 😂

keyboard_arrow_up