У Тернополі на "Алясці" трагічно загинув чоловік

У Тернополі на "Алясці" трагічно загинув чоловік
Днями поховали 29-річного Дениса, який загинув на вулиці Симоненка. Криміналу у смерті чоловіка правоохоронці не знайшли.

Він, за словами міліціонерів, пішов із життя через необережність. Денис проживав на вулиці Симоненка разом із батьками. Чоловік був двічі одруженим, проте особисте життя не складалось. У трагічний вечір Денис завітав у гості до сусідки. З нею вони випивали.

Чоловік хотів пригостити жінку шампанським. Ввечері Денис пішов у найближчий магазин за алкоголем. Але до жінки його так і не доніс,- розповідає співробітник відділу зв'язків із громадськістю обласної міліції Сергій Крета. - Дениса знайшли мертвим біля під'їзду. Поряд - розбита пляшка шампанського.

Експерти-криміналісти встановили, що смерть наступила внаслідок падіння та травми голови, продовжує пан Крета.

Відео дня

За інформацією правоохоронців, чоловік був конфліктною людиною. Він не соромився застосовувати силу й до батьків. Тому правоохоронці нерідко приходили до нього.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (22)
  • Anonymous
    У мене таке враження, що в Тернополі більша половина дебілів, яка живе емоціями і хоче бачити все у своїх красках і сприймати реальність так як їм підходить. Ніхто його не вбивав!!!!!!!!!!! Хто він такий????????? Чи не забагато ризику із-за ??????????
  • Anonymous
    а Дениса і його сім*ю шкода,дійсно шкода! бо таке горе в сім*ю прийшло!! дійсно НЕЛЮДИ!!!!!
  • Anonymous
    шкула писав цю статтю після пивбарів на алясці
  • Anonymous
    Йому дали закритою бутилкою шампанського по голові. І пролежав він в нейрохірургії обласної лікарні 2 тижні, і помер він в лікарні, а не в підїзді.... Не брешіть і не пишіть всяку херню, провірте дані тоді можна буде про щось поговорити.
    Anonymous reply Anonymous
    Автор статті - даун!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:03 Як змінилася вулиця Торговиця за 10 років у Тернополі photo_camera 21:03 Тернопіль відвідали українські, польські та білоруські режисери: що вони тут робили? 20:01 Прихистки Тернопільщини готові прийняти 102 переселенці: умови проживання та порядок поселення 18:53 Працівник ТЦК напідпитку тікав від поліції play_circle_filled Від читача 17:45 У Тернополі презентували проєкт «Повір» для жінок, які прагнуть розвитку та нових можливостей 18:00 За зберігання і збут наркотиків засуджено жителя Борщівщини 17:30 На Тернопільщині цього року усиновлено 12 дітей 17:22 Масштабна погоня: у Тернополі затримали водія, який тікав від поліції зі Збаража 17:15 «Інвестор заходить, ми «розчищаємо» дорогу»: у Тернополі презентували інвестиційний паспорт області (пресслужба С. Куйбіди) 17:00 Реставрація чи руйнування? З Церкви Різдва Христового забрали іконостас і забетонували фрески 16:10 У Тернополі затримали юнака, який намагався викрасти авто 15:35 Не пропустіть! Великий концерт «Соломія — 153» у Тернополі: вхід вільний 15:00 Майже 8 тисяч бізнесів переїхали в інші регіони у цьому році — яка ситуація на Тернопільщині 14:35 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 17 вересня) 14:20 Жителя Кременця затримали за незаконне поводження з боєприпасами 13:40 Операція на катаракту за рахунок держави: як скористатися послугою? 13:00 Верховна Рада прийняла Закон про Військового омбудсмана 12:45 ЗНО після 4 класу: думки директорів тернопільських шкіл розділилися. А що думаєте ви? 12:35 Помер лікар Заліщицького медзакладу В'ячеслав Цимбалюк 12:00 Тернопільська команда здобула Кубок України з флорболу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up