У Тернополі почався конкурс з брендування громадського транспорту

У Тернополі почався конкурс з брендування громадського транспорту

Розробку оформлення для громадського транспорту почали у Тернополі. Міська рада закликає долучитися до процесу тернополян.

Про початок конкурсу повідомили в Тернопільській міській раді.

— Планується створити концепцію оформлення рухомого складу, що включатиме кольорове кодування, ліврею та інші елементи дизайну, — йдеться у повідомленні.

Усі охочі можуть долучитися до процесу, подаючи свої ідеї для оформлення транспорту, зокрема щодо кольорів, стилю та загального вигляду.

Відео дня

Кожен учасник має подати хоча б один макет з пропозиціями зовнішнього вигляду громадського транспорту (автобуса або тролейбуса), а кількість заявок від одного учасника не обмежена.

Пропозиції можна надсилати на електронну пошту [email protected] до 17 березня цього року.

Найкращі ідеї винесуть на голосування серед мешканців міста.

— Запрошуємо всіх долучитися до цього важливого процесу та зробити наше місто ще красивішим! — йдеться у повідомленні міської ради

Довідка
У транспорті слово «ліврея» позначає схему розмальовування транспортного засобу і застосовується до літаків, автомобілів, кораблів, поїздів та ін. 

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що у Тернополі змінюватимуть маршрутну мережу: обиратимуть перевізників, коригуватимуть сполучення.

А що ви про це думаєте? Пишіть у коментарях.

 

Читайте також:

Автобус №32 з 1 березня курсуватиме щодня

У Тернополі змінюватимуть маршрутну мережу: обиратимуть перевізників, коригуватимуть сполучення

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (16)
  • Лидия Олексюк
    На масив "Канада" їздив нормальний автобус,ні забрали і дали не зручний. Віддали на інший маршрут,наче на "Канаді" живуть гірші люди,тим більше,що ніякий тролейбус туди ходити не буде(((
    Лидия Олексюк reply Лидия Олексюк
    Ярослава Черешнюк Це один і той.
    Ярослава Черешнюк reply Лидия Олексюк
    Лидия Олексюк А на дружбі 29 поміняли, то ж цікаво коли люди тиснуться.
  • Олег Лящинський
    Норм
  • Любомир Петрущак
    таке саме уйобіщне як та держава і власть
  • Антон Марчевський
    Щоб не відповідати кожному окремо, напишу загальний коментар.

    Нові тролейбуси, які виготовлять на заводі, відразу пофарбують у ліврею, яку визначать на конкурсі. Так свого часу зробили Івано-Франківськ, Вінниця, Львів, Миколаїв та інші міста. Тобто заново перефарбовувати нічого не доведеться.

    Водночас наявний транспорт (в т. ч. автобуси приватних перевізників) будуть фарбуватись у ліврею тільки під час ремонтів. Тобто перевізники заздалегідь знатимуть, у які кольори фарбувати транспорт.

keyboard_arrow_up