У Тернополі розпочав роботу новий автобусний маршрут №37 (ГРАФІК)

У Тернополі розпочав роботу новий автобусний маршрут №37 (ГРАФІК)

Враховуючи звернення жителів міста, з 31 грудня у Тернополі розпочинає працювати автобусний маршрут №37, який сполучає «Овочевий ринок - Східний масив».

Орієнтовний час відправки автобуса:

 – від Овочевого ринку - 10:20, 11:20, 12:20, 13:20, 14:20;

 – від зупинки «Проспект Степана Бандери» - 10:55, 11:55, 12:55, 13:55, (у вихідні додатково 14:55).

Маршрут №37 проходитиме вулицями: Митрополита Шептицького – Живова - Князя Острозького – Пирогова – Гоголя – Руська - Степана Бандери – Слівенська - Лесі Українки – Протасевича - Степана Бандери – Руська - Князя Острозького - Митрополита Шептицького з усіма зупинками на шляху проходження.

Звертаємо увагу, що розклад може змінюватися для покращення обслуговування маршруту.

Обслуговуватиме маршрут низькопідлоговий автобус комунального підприємства «Тернопільелектротранс».

Нагадуємо тернополянам про необхідність дотримання карантинних заходів та обов'язкового носіння засобів індивідуального захисту під час поїздки у громадсьому транспорті.

Також звертаємо увагу, у ніч з 31 грудня 2020 року на 1 січня 2021 року міський громадський транспорт Тернополя курсуватиме до ранку. Зокрема, на кожному автобусному маршруті № 13, 15, 16, 18, 19, 22, 27, 35 в Новорічну ніч працюватиме по одній одиниці транспорту. Про це повідомляє пресслужба міської ради. Вулицями Тернополя також їздитимуть два святково оздоблених тролейбуси на маршруті №11.

Читайте також: Скільки вартуватиме проїзд у новорічну ніч в тернопільських таксі
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Olya Boyaryntseva Teleban
    Це виходить, що на маршрут дають лише 1 автобус. Яка з нього користь?
    Не встиг  то чекай з покупками  годину на другий?  
    Має бути мінімум 4 .
    А хіба ринок працює лише до 14.20? Потім чим добиратися?
    Чи цей маршрут лише для пенсіонерів і безробітних? Їм  легко буде підлаштуватися під такий графік
    І на Шептицького і далі доведеться спускатися  від Центру - 1А, 15 чи з 18 - з Острозького
  • СТУГНА П
    З ринку на східний їздить купа маршрутів для чого ще вводити додатковий . Тим більше їздять майже порожні . Краще б пустили більші автобуси на маршрут 5А , або ще запровадили додатковий маршрут 18а ,який би міг везти людей в с. Острів  без пересадок  . Зараз щоб сісти на ринку  на 5А це ще треба добряче постаратися .
  • Читач98
    Ще більше безпонтових маршрутів треба ! ЛОх не мамонт!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Школярка з Тернополя здобула звання «Міні Модель Україна 2026» 21:00 У Зарваниці відбудеться Всеукраїнська проща 20:00 «Свій сік – весь рік»: подружжя з Тернополя відкрили станцію переробки фруктів та овочів photo_camera 19:00 Люксові авто в оренду за копійки і в «подарунок» для ГО: на чому їздить нардеп Андрій Богданець Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 У Тернополі перевірять якість води з водоматів 17:31 Аварія на Дружбі: п'яний водій збив двох жінок на тротуарі та втік з місця ДТП 17:10 У Тернополі відкрили меморіальну таблицю на честь загиблого Героя-пластуна Андрія Буди photo_camera 16:30 Нацполіція проводить масштабні обшуки у посадовців ВЛК через мільйонні розбіжності в деклараціях photo_camera 16:04 З російського полону повернули трьох жителів Тернопільщини 15:38 На Микулинецькій ДТП: травмовану шестирічну дитину забрала швидка 15:16 Дорожні роботи на Тернопільщині: що зробили за тиждень на державних трасах 14:38 В Україну повернули 185 захисників! Відбувся другий етап обміну полоненими 14:31 Через ремонт дороги на Шептицького обмежать рух. Як курсуватиме громадський транспорт? 14:03 На «Сонячному» запрацював оновлений спортмайданчик. Ветерани зіграли з дітьми перший матч 13:28 Аварія на Чортківщині: водій загинув, 21-річна пасажирка у лікарні 12:53 Стартували «Творчі канікули – 2026»: дітей запрошують писати про Україну, мрії та майбутнє 12:15 Замість служби — торгував наркотиками: жителя Скалата підозрюють у збуті марихуани 11:42 У Тернополі замінили ще 100 вуличних ліхтарів: місто переходить на LED-освітлення 11:04 Майже 125 тисяч гривень переказала аферистам після дзвінка про «злам рахунку»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up